PoradyZawsze wkładam piłkę tenisową do miski psa. Ten sposób pokazał mi weterynarz.

Zawsze wkładam piłkę tenisową do miski psa. Ten sposób pokazał mi weterynarz.

Zawsze wkładam piłkę tenisową do miski psa. Ten sposób pokazał mi weterynarz.

02.03.2023 18:57, aktual.: 09.03.2023 13:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie bez kozery mówi się, że psy to ogromne łakomczuchy. W końcu nikt tak nie patrzy na nas przy stole wygłodniałymi oczami, jak właśnie pies. Każdy, kto ma pupila w domu, wie, że są jak odkurzacze. Pożerają wszystko, co mają w zasięgu wzroku. Sprawdź, jak piłka tenisowa może rewelacyjnie zadziałać na psa! Ten trik pozwoli mu uniknąć przejedzenia, a Ty sporo zaoszczędzisz też na karmie!

Trik z piłką tenisową na łapczywe jedzenie psa

Wielu początkujących właścicieli zastanawia się, czy można przekarmić psa? Oczywiście! Pochłanianie jedzenia z prędkością światła to domena każdego czworonoga, niezależnie od rasy i rozmiarów. Niestety takie niepohamowane łakomstwo może doprowadzić do wielu ciężkich schorzeń i problemów z trawieniem. Można tego jednak uniknąć, stosując rozwiązania na spowolnienie jedzenia u psa. Odkryliśmy trik, który nieźle Cię zaskoczy!

Obraz

Przekonaliśmy się sami na własnym psiaku, że ten sposób działa prawdziwe cuda! Wypróbuj go również i Ty, aby Twój pies cieszył się zdrowym układem pokarmowym i dobrą kondycją przez długi czas.

Piłka tenisowa zmienia wszystko!

Możesz być nieźle zaskoczony faktem, że piłka tenisowa świetnie zwalcza łakomstwo u psa. Zastanawiasz się pewnie w jaki sposób. Jej użycie jest bardzo proste i naprawdę działa! Wystarczy, że umieścisz piłkę w misce, a następnie wsypiesz do niej jedzenie. Pies, zamiast pochłaniać karmę, skupi się na piłce, dzięki temu będzie jadł znacznie wolniej.

Obraz

Przejedzony pies? To mu pomoże!

Przekarmiony pies może być zagrożony wieloma dolegliwościami żołądkowymi. Wykorzystując nasz trik sprawisz, że nie zagrożą mu zadławienia, wymioty, wzdęcia, przejedzenie czy inne dolegliwości. Pupil zyska dwie rzeczy; ulubione jedzenie i zabawę, a Ty spokój ducha!

Obraz

Mała uwaga od nas! Jeśli masz małego psa, lepiej wykorzystaj do tego piłki golfowe. Pies nie połknie ich, a będą znacznie skuteczniejsze niż piłka do tenisa.

Poznaj tych 12 magicznych trików! Zabrylujesz w towarzystwie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także