InspiracjePomysłyPlantswapp, czyli kwiaty na wirtualnym rynku. Pierwsza aplikacja dla wszystkich roślinoholików

Plantswapp, czyli kwiaty na wirtualnym rynku. Pierwsza aplikacja dla wszystkich roślinoholików

Plantswapp, czyli kwiaty na wirtualnym rynku. Pierwsza aplikacja dla wszystkich roślinoholików
26.10.2020 14:29

Posiadasz w domu za dużo roślin? Chciałbyś kilka z nich oddać w dobre ręce bądź wymienić na inne? Teraz to możliwe! Dzięki aplikacji Plantswapp wkroczysz na wirtualny, roślinny rynek i poznasz innych miłośników kwiatów doniczkowych.

Plantswapp/Facebook
Plantswapp/Facebook

Jak działa aplikacja?

Aplikacja jest zupełnie darmowa. Najpierw musisz ściągnąć ją na swój telefon i wybrać lokalizację, aby móc bez trudu wejść do tajemnego świata roślinoholików. Aby się zalogować, wystarczy tylko podać imię bądź pseudonim. Oczywiście możesz także dodać zdjęcie profilowe i krótko opisać swoje kwiatowe zainteresowania.

Plantswapp/Facebook
Plantswapp/Facebook

1. Podaruję

Jeśli z jakichś względów nie możesz dłużej zajmować się swoją rośliną, oddaj ją do adopcji. Z pewnością znajdą się osoby, które chętnie włączą ją do swojego zielonego haremu.

plantsw.app/Instagram
plantsw.app/Instagram

2. Zamienię

Ludzie od wieków parali się handlem wymiennym. Zrób zdjęcia, dobrze zaprezentuj swoją roślinę i czekaj, aż skradnie serce kogoś innego.

plantsw.app/Instagram
plantsw.app/Instagram

3. Sprzedam

Przedstaw wszystkie zalety swojego kwiatka i koniecznie podaj cenę, za jaką chciałbyś go odstąpić. Jeśli Twój egzemplarz posiada wady czy oznaki nierozważnego traktowania, koniecznie wspomnij o tym w ogłoszeniu.

Plantswapp/Facebook
Plantswapp/Facebook

4. Szukam

Dokładnie zaznacz jaką roślinę widziałbyś najchętniej na swoim parapecie. Z pewnością zgłosi się osoba, która będzie chciała oddać swój egzemplarz.

plantsw.app/Instagram
plantsw.app/Instagram

Społeczność miłośników roślin

Jeśli zachwycisz się wybraną rośliną i zdecydujesz się włączyć ją do swojej kolekcji, to wszystkie szczegóły dotyczące sfinalizowania transakcji ustalisz w wiadomościach prywatnych. Dzięki aplikacji Plantswapp wejdziesz do lokalnej społeczności prawdziwych pasjonatów, którym los roślin nie jest obojętny.

lookstudio/freepik
lookstudio/freepik

Co sądzisz o Plantswapp? Podziel się swoją opinią. Aplikację pobierzesz TUTAJ.

Poznaj aplikacje przydatne podczas podróży.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także