NewsyPowstały asymetryczne spodnie. Model dla niezdecydowanych?

Powstały asymetryczne spodnie. Model dla niezdecydowanych?

Powstały asymetryczne spodnie. Model dla niezdecydowanych?
Katarzyna

13.09.2019 11:08

Bywa, że w życiu jesteśmy niezdecydowani, nie wiem co chcemy zjeść na obiad, gdzie pojechać na wakacje, ani w co się ubrać. Być może właśnie z myślą o takich ludziach powstały asymetryczne spodnie z dwiema różnymi nogawkami.

Gdy niektórzy, szczęśliwi ludzie nie mają takich problemów, inni codziennie zmagają się z całą masą wyzwań. Do jednych z nich należy wybór odpowiedniej garderoby. Jasne, czasem zastanawiamy się, które ubrania chcemy nosić, ale ostatecznie zawsze jesteśmy w stanie zdecydować. Okazuje się, że nie wszyscy jednak wiedzą czy danego dnia wolą założyć rurki czy dzwony. Zarówno jeden jak i drugi model są aktualne i stylowe, więc co zrobić z takim fantem? Okazuje się, że dłużej nie musisz podejmować decyzji. Właśnie powstał najnowszy model spodni, który położy kres Twoim rozterkom!

neimanmarcus.com
neimanmarcus.com

Asymetryczne jeansy oferujące dwa rodzaje nogawek dostępne są w rozmiarach od XS do L i możesz je kupić w dwóch kolorach - klasyczny jeans i czarny. Chociaż może to dziwić, sporo osób dokonało zakupu tych spodni i ocenia je na 5 z 5 gwiazdek! Spodnie to pomysł marki Ksenia Schnaider, która w sprytny sposób łączy powracający kult do mody z lat siedemdziesiątych oraz lat dziewięćdziesiątych.

neimanmarcus.com
neimanmarcus.com

Zdecydowałabyś się na spodnie, które mają pomóc w łatwym wyborze dolnej części garderoby? Jeśli jeszcze nie możesz podjąć decyzji może cena Ci w tym pomoże. Za taki model spodni należy zapłacić aż 462 dolary! Jeśli masz ochotę na te jeansy, polecamy sprawdzić też inne zagraniczne strony, które sprzedają ten model "po promocyjnej cenie" 140 dolarów.

Co sądzisz o takiej modzie? Hit czy kit? Czy asymetryczne spodnie znajdą się w Twojej szafie?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także