PoradyLajfhakiProszek do prania czy kapsułki? Wszystko przemawia za jednym produktem

Proszek do prania czy kapsułki? Wszystko przemawia za jednym produktem

Proszek do prania czy kapsułki? Wszystko przemawia za jednym produktem

27.09.2023 13:49

Zastanawiasz się, co lepiej wypierze twoje ubrania — proszek do prania czy kapsułki? Jedno i drugie ma swoich zwolenników, więc walka jest bardzo zacięta. Postaramy się przedstawić obiektywny pogląd na oba te produkty.

Pranie to nieodłączny element naszej codzienności i raczej mało przyjemna sprawa. Ostatnie czego chcemy to brudna odzież, zaraz po skończonej sesji prania. W takiej sytuacji trzeba się zastanowić nad tym, czy nasz detergent jest odpowiedni i czy przypadkiem nie warto go zamienić na coś innego. W tym starciu porównamy dwa najpopularniejsze środki piorące, dostępne na polskim rynku.

Proszek do prania czy kapsułki? Oto jest pytanie

Obraz

Na co lepiej się zdecydować? Mamy zwycięzcę

Zarówno proszek jak i kapsułki są skuteczne, nie można im tego odmówić. Jednak ze względu na wygodę kapsułki wygrywają to starcie. W jednej sztuce mamy odmierzone idealne proporcje płynów, a także nie musimy się martwić o kupowanie dodatkowych detergentów. Kapsułki znacznie łatwiej przechowywać — wystarczy małe, szczelne pudełko, a zmieścimy tam kilkadziesiąt sztuk. Pomimo że są droższe, to w ogólnym rozrachunku ich używanie wychodzi taniej, niż kupowanie wszystkich płynów z osobna. Jeśli zastanawiasz się, czy warto ich używać, to masz tutaj jasną odpowiedź.

Proszek do prania czy kapsułki? Co jest lepsze? fot. Freepik
Proszek do prania czy kapsułki? Co jest lepsze? fot. Freepik
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także