PoradyLajfhaki7 codziennych czynności, które zdradzają cechy drugiej osoby. Rozgryziesz swojego rozmówcę!

7 codziennych czynności, które zdradzają cechy drugiej osoby. Rozgryziesz swojego rozmówcę!

7 codziennych czynności, które zdradzają cechy drugiej osoby. Rozgryziesz swojego rozmówcę!
Katarzyna
06.02.2020 16:13, aktualizacja: 06.02.2020 18:03

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zwykłe, codzienne czynności mogą świadczyć o tym jaką jesteś osobą? Nawet trzymanie długopisu czy pisanie wiadomości na telefonie wskazuje na pewne cechy charakteru! Jeśli jesteś ciekawy co wykonywane przez Ciebie czynności o Tobie mówią, koniecznie czytaj dalej!

#1 Robienie selfie

Obecnie każdy robi sobie selfie - zarówno młodzi jak i starzy. W 2015 roku na chińskim Uniwersytecie Technologicznym przebadano 123 selfie, z których wynika, że robienie selfie może odzwierciedlać cechy naszego charakteru.

Jeśli robisz zdjęcia od dołu to jesteś miłym i przyjaznym człowiekiem.

Jeśli z reguły robisz zdjęcia, ale nie pokazujesz całej swojej twarzy lub fotografujesz np. same stopy lub detale - jesteś sumienny i błyskotliwy.

Uśmiechy i radość okazywana na zdjęciu oznacza, że jesteś osobą otwartą i gotową na nowe doświadczenia.

Zaś duck face - czyli "dziubek" jest ulubioną pozą osób... nieśmiałych i neurotycznych.

#2 Trzymanie telefonu

Jeśli trzymasz telefon jedną ręką i zazwyczaj piszesz używając kciuka, oznacza to że jesteś charyzmatyczny, ambitny i utalentowany. Jesteś bezpośredni i często mówisz to co myślisz, przez co możesz ranić osoby, które są Ci bliskie.

Trzymanie telefonu jedną ręką i pisanie drugą - oznacza, że jesteś osobą spokojną, dobrą i wrażliwą. Niektórzy próbują to wykorzystać i mogą Tobą manipulować.

Trzymanie telefonu obiema rękoma i pisanie dwoma kciukami cechuje osoby inteligentne i pewne siebie. Masz wysokie wymagania względem siebie oraz innych, przez co często jesteś rozczarowany gdy coś pójdzie nie tak. Spróbuj się zrelaksować i cieszyć się z każdej chwili.

#3 Sposób chodzenia

Włóczysz nogami? Oznacza przeważnie zmęczenie i brak energii, jednak jeśli jest to Twój standardowy chód to sugeruje on, że nie jesteś zadowolony ze swojego życia i rozpaczliwie chcesz w nim coś zmienić.

Masz mocny i ciężki chód? Jesteś typem osoby, która dąży do władzy i ma wybuchowy charakter. Aby osiągnąć swój cel zrobisz wszystko, nie zwracając uwagi na to czy kogoś zranisz.

Robienie dużych kroków oznacza, że nie masz problemu z wielozadaniowością. Potrafisz załatwić wiele rzeczy na raz. Interesujesz się wieloma rzeczami i doskonale wszystko załatwiasz.

Stawianie małych kroków oznacza niepewność oraz ostrożność w codziennym działaniu. Zanim podejmiesz się jakiegoś działania lubisz się najpierw dobrze przygotować i mieć w zanadrzu dodatkowe rozwiązanie.

Spokojny chód oznacza akceptacje życia takim jakim jest. Cieszysz się z każdej chwili, porażki traktujesz jako nowe doświadczenia, a radosne momenty są Twoją motywacją do dalszej pracy.

#4 Trzymanie długopisu

Jeśli trzymasz długopis między palcem wskazującym a środkowym oznacza to, że jesteś osobą towarzyską, która lubi otaczać się nowymi znajomymi. Jesteś osobą niezależną i zawsze chcesz cieszyć się wolnością, dlatego też czasami masz problem, aby oddać się drugiej osobie.

Jeśli trzymasz długopis w taki sposób, że kciuk zachodzi na palec wskazujący, to jesteś osobą o wyjątkowo wrażliwym sercu. Masz jednak problem ze zbyt przesadną analizą wszystkiego, przez co trudno Ci się skupić na rzeczywistym otoczeniu.

Jeśli przeważnie trzymasz długopis między kciukiem a palcem wskazującym ,to cechuje Cię szczerość oraz wysoki iloraz inteligencji. Lubisz wszystko wiedzieć i często dopytujesz o różne informacja, dlatego wiele osób uważa Cię za ciekawskiego człowieka, jednak Ty po prostu lubisz zbierać informacje, a rzadko kiedy je wykorzystujesz.

#5 Kąpanie

Jeśli zdecydowanie bardziej lubisz brać prysznic jesteś osobą błyskotliwą, energiczną i opiekuńczą. Jeśli do tego wszystkiego zdarza Ci się śpiewać to oznacza, że jesteś towarzyski, pewny siebie i bardzo kreatywny.

Jeśli jednak wolisz długą, relaksującą kąpiel oznacza, że masz spokojną i powściągliwą osobowość. Trudno jest wyprowadzić Cię z równowagi, jednak jeśli ktoś do tego doprowadzi, lepiej żeby szybko uciekał!

Zapalasz świeczki i używasz aromatycznych olejków podczas kąpieli? To oznacza, że jesteś perfekcjonistą i zwracasz uwagę na nawet najmniejsze detale.

#6 Sposób śmiania

Chichot oznacza, że widzisz świat w jasnych barwach, masz wolną duszę i lubisz dobrą zabawę. Bardzo łatwo potrafisz poprawić komuś humor i inni cenią to, że jesteś w towarzystwie.

Parskanie cechuje skromne osoby, które przeważnie pozostają w cieniu. Nie lubisz niesprawiedliwości, która panuje na świecie.

Serdeczny, głośny śmiech jesteś osobą odważną, która nie stoi w kącie, ale wykorzystuje nadarzające się okazje. Nie chcesz czekać na cud, znasz swoją wartość i działasz aby zrealizować swoje marzenia.

Głośny i zaraźliwy śmiech jesteś duszą towarzystwa, jesteś wiernym przyjacielem i potrafisz rozbawić bliskich. Nie krępujesz się ujawniać swoich wad, akceptujesz to jaką osobą jesteś.

Uśmiechanie się pod nosem Lubisz się pośmiać, ale nie traktujesz siebie zbyt poważnie. Mocno stąpasz po ziemi ale szanujesz dobrą zabawę, nigdy nie przegapisz okazji na dobrą imprezę, ale kiedy trzeba jesteś opanowany i odpowiedzialny.

#7 Trzymanie kubka

Jeśli odchylasz mały palec przy trzymaniu filiżanki oznacza to, że jesteś ekstrawagancką osobą, która jest urodzonym przywódcą. Wiesz czego chcesz od życia i masz plan jak to zdobyć. Masz dobre serce i potrafisz porozumieć się z każdą osobą. Jednak Twoja osobowość cechuje się jeszcze jedną rzeczą - potrafisz być arogancki i zbyt pewny siebie.

Trzymasz kubek obiema rękami? Świetnie radzisz sobie w działaniach zespołowych, jesteś bardzo pracowity i elastyczny, a swoim humorem zarażasz innych. Masz jednak pewne wady - nie potrafisz zarządzać ludźmi. Musisz nauczyć się samodzielnego podejmowania ważnych decyzji.

freepik.com
freepik.com

Trzymasz kubek za uszko jedną ręką? Jesteś osobą spokojną i opanowaną. Twoja obojętność pozwala Ci wyjść zwycięsko niemal z każdej sytuacji. Nieokazywanie uczuć sprawia jednak, że trudno jest się z Tobą związać dlatego masz problem aby znaleźć odpowiedniego partnera.

Jeśli trzymasz dno kubka jesteś osobą troskliwą i uważną. Zawsze na początku słuchasz głosu rozsądku, a dopiero później serca. Boisz się popełnić błąd przez co często omija Cię szansa na realizacje swoich marzeń.

Trzymasz kubek za uszko zamkniętą dłonią, ale do tego wspierasz się drugą dłonią? Twoja osobowość jest ujmująca i czarująca. Wszystko odczuwasz dwa razy mocniej niż inni, zawsze starasz chronić swoje wewnętrzne dziecko. Jednak musisz pamiętać, że w życiu czasami należy podjąć ważne decyzje i wyjść ze świata marzeń.

Jeśli chwytasz kubek od góry to oznacza, że jesteś osobą pełną energii, cenisz sobie przygodę i komfort życia. Potrafisz cieszyć się z życia, jednak nie potrafisz dobrze przemyśleć danej sytuacji, zanim przystąpisz do działania, przez co później możesz mieć kłopoty.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także