PoradyLajfhakiPrzypinam spinacze do wieszaka. Rozwiązują mój kobiecy problem

Przypinam spinacze do wieszaka. Rozwiązują mój kobiecy problem

jak wieszać spódnicę na wieszaku, fot. Genialne
jak wieszać spódnicę na wieszaku, fot. Genialne
27.09.2023 15:42

Chcesz wieszać spódnicę na wieszaku, by się nie zagniatała, lecz nie wiesz jak, bo ciągle się zsuwa? Z pomocą przychodzi trik, dzięki któremu wykonasz specjalistyczny uchwyt na ubrania. Dzięki niemu nie ma obaw o ślady na delikatnym materiale.

Istnieje wiele materiałów, które łatwo się gniotą. Z takich właśnie najczęściej szyte są spódnice. Aby zapobiec pomięciu, trzeba więc wieszać je na wieszakach. Jeśli chodzi o sukienki i górne partie, nie ma z tym najmniejszego problemu, lecz doły nie chcą już tak z nami współpracować. Spodnie i spódniczki ześlizgują się z wieszaków, dlatego warto je przypiąć za pomocą klamerek, które zlikwidują cały problem.

Jak wieszać spódnicę na wieszaku?

Nowa satynowa spódnica to marzenie każdej kobiety, lecz po zakupie okazuje się, że nie można jej przechowywać na półce w szafie, gdyż okropnie się zgniata i przed każdym założeniem należy ją prasować. Jedyne wyjście to zawieszenie jej na wieszaku, lecz i tam nie zdaje egzaminu, gdyż bardzo łatwo zsuwa się ze śliskiego plastiku. Jeśli masz dość czegoś takiego, koniecznie wypróbuj trik z klamerkami do prania. Wystarczy umieścić dwa spinacze na wieszaku i przypiąć do nich materiał spódniczki. Nie ma opcji, że ciuch wypadnie z uchwytu i będzie się plątać na dnie szafy. Taki trik można wykonać z każdą odzieżą, która nie trzyma się ramion wieszaka.

Obraz

Chcesz mieć zawsze pięknie pachnące ubrania? Zrób odświeżacz do szafy

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także