ZagadkiLiczba psów jaką zobaczysz, ilustruje Twój wiek mentalny. Zdziwisz się ile lat ma Twój umysł

Liczba psów jaką zobaczysz, ilustruje Twój wiek mentalny. Zdziwisz się ile lat ma Twój umysł

Liczba psów jaką zobaczysz, ilustruje Twój wiek mentalny. Zdziwisz się ile lat ma Twój umysł
Katarzyna

27.12.2020 14:48, aktual.: 27.12.2020 19:28

Ostatnio obejrzałam film, w którym bardzo często padało zdanie, że "wiek to tylko liczba". Ten frazes słyszałam wiele razy, ale po filmie pomyślałam, że przecież wiek jest ważnym czynnikiem w naszym życiu. Niektórzy ludzie mogą być w podeszłym wieku, ale czuć się dalej młodo i mieć duszę nastolatka, z kolei inni mogą być młodzi, ale czują się tak zmęczeni swoim życiem, że mają osobowość jak dojrzała osoba. Wiek z pewnością jest pokazem naszych doświadczeń życiowych - zarówno dobrych, jak i tych złych. Jednak jak myślisz jaki jest Twój mentalny wiek?

Oto, jak możesz się tego dowiedzieć! Popatrz na poniższy obrazek i postaraj się jak najszybciej dostrzec ilość psów. To ile zobaczysz na obrazku, zdradza informację na Twój temat!

Obraz

Widzisz ile psów znajduje się na powyższym obrazku? Jeśli tak to odszukaj swojej odpowiedzi i sprawdź co to oznacza!

#1 - Jeśli zobaczyłeś 4 psy

freepik.com>
freepik.com>

Jeśli dostrzegłeś 4 psy oznacza to, że mentalnie masz 20 - 25 lat. Jesteś osobą twórczą i kreatywną. Uwielbiasz czytać, słuchać muzyki i doświadczać nowych form sztuki. Zazwyczaj nie lubisz znajdować się w hałaśliwym otoczeniu. Wolisz myśleć i działać w prosty sposób.

#2 - Jeśli zobaczyłeś 5 psów

freepik.com>
freepik.com>

Jeśli na powyższym obrazku zobaczyłeś 5 psów, oznacza to, że Twój mentalny wiek to między 25 a 30 lat. Jesteś prostolinijny. Nie lubisz komplikować swojego życia, zazwyczaj wybierasz proste rozwiązania - począwszy od wyboru ubrań, po decyzje uczuciowe.

#3 - Jeśli zobaczyłeś 6 psów

freepik.com>
freepik.com>

Jeśli zobaczyłeś 6 psów, Twój mentalny wiek to między 30 a 40 lat. W swoim myśleniu jesteś prostolinijny, realistyczny i nieco staroświecki. Jesteś osobą, do której przyjaciele przeważnie chodzą aby zapytać o radę. Polegają na Tobie, ponieważ emanujesz dojrzałością i stabilnością. Masz silną osobowość i spokojną naturę.

#4 - Jeśli zobaczyłeś 7 psów

freepik.com>
freepik.com>

Twój wiek umysłowy to... od 10 do 20 lat. Podobnie jak dziecko czy nastolatek, jesteś naturalnie naiwny. Ale tak samo jak dzieci, jesteś prosty i troskliwy. Nie akceptujesz rzeczy takimi, jakimi są, a jeśli ich nie lubisz - zadajesz pytania. To sprawia, że jesteś godnym pozazdroszczenia przyjacielem.

A Ty ile psów dostrzegłeś? Czy opisy zgadzają się z Twoimi charakterem? Daj nam znać!

Lubisz quizy i zagadki? Koniecznie sprawdź także nasze wcześniejsze artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także