PoradyLajfhakiRobiąc zakupy w znanych dyskontach uważnie sprawdzaj etykiety. Możesz wiele zaoszczędzić

Robiąc zakupy w znanych dyskontach uważnie sprawdzaj etykiety. Możesz wiele zaoszczędzić

Robiąc zakupy w znanych dyskontach uważnie sprawdzaj etykiety. Możesz wiele zaoszczędzić
Katarzyna
16.07.2022 10:07

Czy zastanawiałeś się kiedyś jaka jest różnica między produktami znanych marek, a tych produkowanych specjalnie dla dyskontów? Okazuje się, że naprawdę warto czytać etykiety produktów o czym w prosty sposób dowiódł czytelnik Wykop.pl.

Na półce znanego sklepu możemy znaleźć dwa produkty o takim samym przeznaczeniu, są to przyprawy używane do doprawiania zup czy mięs. Na jednym regale, zaraz obok siebie, znajduję się Doprawka oraz Vegeta.

Doprawka (marka produkowana na zlecenie sklepu Biedronka), sprzedawana jest za 4,45 zł za 750 g. Vegeta zaś za 9,49 zł za 600 g

Biorąc o ręki obydwa opakowania i sprawdzając ich skład okazuje się, że zarówno znana Vegeta, jak i biedronkowa Doprawka mają ten sam skład i produkowane są w tym samym miejscu.

wykop.pl
wykop.pl

Zarówno Vegeta jak i Doprawka wyprodukowane zostały przez Podravkę w Chorwacji oraz zawierają taki sam skład, jedyna różnica jaka jest to opakowanie, waga i cena.

Czasami dobrze jest poświęcić kilka minut na sprawdzenie etykiet! A Ty znasz jakieś produkty, mają ten sam skład ale różnią się ceną?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także