PoradyRozerwała pudełko chusteczek, aby włożyć tam tą jedną rzecz. Zyskały nowe właściwości

Rozerwała pudełko chusteczek, aby włożyć tam tą jedną rzecz. Zyskały nowe właściwości

Rozerwała pudełko chusteczek, aby włożyć tam tą jedną rzecz. Zyskały nowe właściwości
Manuel
11.12.2022 12:57

Być może spotkałeś się ostatnio z tym, że ludzie w mediach społecznościowych rozrywają boki pudełek chusteczek, aby coś włożyć do środka. Ten pomysłowy trik sprawia, że zwykłe chusteczki zyskują dodatkowe właściwości.

Oryginalność tkwi w szczegółach

Każdy lubi się wyróżnić i pokazać swoim najbliższym przyjaciołom, czy sąsiadom, że ma w domu coś ekstra, czego inni nie mają. Niektórzy robią to kupując coraz to większy i droższy telewizor. Ale tak naprawdę z roku na rok coraz trudniej zrobić tym wrażenie. Dlatego bardziej pomysłowe osoby wolą pokazać, jakie są oryginalne i jak za pomocą drobnych szczegółów można kogoś zaskoczyć swoją pomysłowością i indywidualnym podejściem do wielu codziennych rzeczy. Przydatne tu są bardzo różne tricki, które pozwalają modyfikować w dowolny sposób rzeczy kupione w sklepie. A co jeśli powiedzielibyśmy CI, że możesz zaskoczyć wszystkich wokół czymś tak drobnym jak pudełko chusteczek? Bo tylko pozornie będą one takie same jak wszystkie inne ze sklepu. A gdy tylko ktoś po nie sięgnie, to się przekona ze zdziwieniem, że pachną zniewalająco i zupełnie inaczej niż jego własne.

chusteczki zapachowe, fot. freepik
chusteczki zapachowe, fot. freepik

Tak sam zrobisz swoje wyjątkowe chusteczki zapachowe, które zaskoczą wszystkich

Jedyne czego potrzebujesz to zwykłe pudełko chusteczek jednorazowych, malutki kawałeczek taśmy klejącej, nożyczki i ulubiony olejek aromatyczny. Najpierw weź do reki pudełko chusteczek i delikatnym ruchem otwórz je z jednego z boków. Ukaże Ci się wnętrze paczki. Teraz oderwij górne wieko pudełka chusteczek, ale zrób to tak, by go nie zniszczyć. Normalnie byś je za chwilę wyrzucił, ale tym razem je wykorzystasz. Pokrop owo wieko kilkoma kroplami (najlepiej 2, 3, nie więcej) ulubionego olejku aromatycznego.

Jeśli chcesz, to możesz wybrać taki o zapachu eukaliptus, bo dodatkowo udrożni on Twoje drogi oddechowe podczas korzystania z chusteczek. Ale nie wszyscy go lubią. Równie dobrze może to być pomarańcza, wanilia, czy cynamon. Teraz pokropione wieko włóż do rozerwanej z boku paczki. Zrób to w ten sposób, aby nie blokowało ono chusteczek przy ich wyciąganiu. Następnie zamknij rozerwana paczkę za pomocą taśmy klejącej. I to już wszystko! Teraz za każdym razem, gdy będziesz wyjmował kolejną chusteczkę z paczki, będzie się z niej uwalniał bardzo przyjemny zapach, który zaskoczy wszystkich.

Uwaga: chusteczka, która wchłonęła olejek aromatyczny nie powinna  być stosowana do oczu, gdyż może ona je podrażnić

Jak zrobić piękny ręcznie pleciony szalik?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także