NewsySposób, w jaki mężczyzna trzyma Cie się za rękę, wiele zdradza o jego uczuciach

Sposób, w jaki mężczyzna trzyma Cie się za rękę, wiele zdradza o jego uczuciach

Sposób, w jaki mężczyzna trzyma Cie się za rękę, wiele zdradza o jego uczuciach
Aleksandra

06.11.2022 10:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Czasami nasze ciało i gesty, które wykonujemy, zdradzają to, o czym myślimy i jak się czujemy. Nawet, jeśli staramy się ukryć niektóre rzeczy... Właśnie tak jest z trzymaniem się za ręce. Ten niby prosty gest potrafi wiele powiedzieć na temat relacji między dwojgiem ludzi.

#1 Splecione palce

Obraz

Taki sposób trzymania się za dłonie wskazuje na bardzo silną więź między dwoma osobami. Jest to prawie równoznaczne z deklaracją o trwaniu przy sobie bez względu na wszystko. Pokazuje też poczucie bezpieczeństwa między dwojgiem ludzi.

#2 Z palcami skierowanymi do dołu

Obraz

Kiedy dwoje ludzi trzyma dłonie w ten sposób oznacza to, że darzą się głębokimi uczuciami. Osoba, której dłoń znajduje się na górze, jest tą, która podejmuje większość decyzji i dominuje w danym związku.

#3 Podwójne trzymanie

Obraz

Wiele osób, trzymając już jedną dłonią partnera, chwyta go także i drugą dla wzmocnienia uścisku. Zwykle osoba, która to robi, kontroluje cały związek. Podświadomie chce też pokazać światu, że partner należy tylko do niej. Jeśli żaden z partnerów nie widzi w tym nic złego, oznacza to, że związek jest bardzo silny i poważny.

#4 Z jeden palec

Obraz

Oznacza to, że każda z osób, mimo związku, pragnie zachować przestrzeń tylko dla siebie i że bardzo ważna jest dla niej niezależność. Każdy z partnerów ma więc w tej relacji odrobinę prywatności i nikomu to nie przeszkadza.

#5 Pod ramię

Zazwyczaj to kobieta trzyma swojego partnera w taki sposób. Oznacza to, że potrzebuje od niego wsparcia i poczucia bezpieczeństwa.

#6 Ciągnięcie za rękę

Obraz

Ciągnięcie za rękę w taki sposób oznacza, że dana osoba może próbować przejąć kontrolę w związku. Wskazuje też, że nie ma pełnej harmonii między tymi osobami. Nie wróży to dobrze dla relacji.

#7 Nietrzymanie się za ręce

Obraz

Takie osoby nie czują ciągłej potrzeby demonstrowania swoich uczuć. Niestety, może być i tak, że jeżeli nie chcą okazywać sobie takich małych gestów, to ich uczucie może nie być silne.

Tylko jeden typ kobiet śpi z kołdrą między nogami

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także