DomStary magazyn został przerobiony na milionową posiadłość

Stary magazyn został przerobiony na milionową posiadłość

Stary magazyn został przerobiony na milionową posiadłość
Katarzyna
22.04.2020 10:14, aktualizacja: 22.04.2020 17:20

Wymarzony dom dla każdego wygląda nieco inaczej. Jedni marzą o przytulnych sypialniach z dużą ilością zdjęć i pełnym umeblowaniem. Jednak są też tacy, którzy wolą nieco prostszy styl życia, dlatego też ich mieszkania są w podobnej stylistyce.

Nie oznacza to, że minimalizm musi być nudny. Nawet najmniejsze domy mogą mieć imponujące wnętrza, urządzone w prosty i piękny sposób. Jesteś ciekawy czy stary magazyn z zaniedbanym wnętrzem może stać się milionową posiadłością? Oczywiście, że może! Sprawdź jak teraz wygląda

W Australii w mieście Brisbane, znajduje się mały dom, który z zewnątrz wygląda na bardzo zaniedbany, jednak w środku znajduje się prawdziwy raj dla miłośników designu. Ja jestem pod wrażeniem!

Z zewnątrz

Z pozoru wygląda jak niewielka i zaniedbana posiadłość, jednak została ona wyceniona na blisko 1,230,000 dolarów co daje nam w zaokrągleniu 5 mln zł!

Salon

Na całość mieszkania składają się dwie pokoje (otwarty salon i kuchnia oraz sypialnia) oraz łazienka, które wyposażone są w wysokie belki stropowe, betonowe podłogi oraz dużej ilości murów.

Po niewysokich schodach przechodzimy do następnej otwartej przestrzeni czyli pokoju dziennego oraz kuchni

Kuchnia

Kuchnia jest idealna na organizację kolacji i oferuje bar śniadaniowy, stół jadalny i kuchenną wyspę umieszczoną w centralnej części mieszkania. Jest tu dużo przestrzeni, dlatego też bez problemu można zaprosić znajomych na tzw. standing party.

Łazienka

Łazienka wyłożona jest czerwonymi płytkami co dodaje wnętrzu radosną i ciekawą iskrę barw. Prysznic jest otwarty - nie ma żadnej szyby ani kurtyny dlatego to rozwiązanie jest idealne dla tych, którzy nie lubią ograniczać się do małych przestrzeni.

Patio

Dom ma niewielki taras, gdzie można podziwiać piękną pogodę oraz spożywać obiad na świeżym powietrzu. Przed domem znajduje się także przestrzeń na 2 samochody. Mieszkanie ma także dwa osobne wejścia co sprawia, że jego wartość jest znacznie wyższa.

Sypialnia

Dom został przerobiony ze starego magazynu w przytulne wnętrze, w którym znajduje się sypialna pasująca do reszty pomieszczeń. Agenci nieruchomości są zachwyceni tym wnętrzem chociaż sami przyznają, że nie podobało się ono wszystkim zainteresowanym kupcom.

Kto by pomyślał, że stary magazyn może wyglądać tak pięknie! Ja jestem nim zachwycona! A Tobie jak się podoba takie wnętrze?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także