DIYZimą nie rezygnuj z przykrótkich spodni. Z szalikami zawiązanymi wokół kostki ciesz się stylowym wyglądem

Zimą nie rezygnuj z przykrótkich spodni. Z szalikami zawiązanymi wokół kostki ciesz się stylowym wyglądem

Zimą nie rezygnuj z przykrótkich spodni. Z szalikami zawiązanymi wokół kostki ciesz się stylowym wyglądem

04.12.2021 18:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z czym kojarzą się szaliki? Oczywiście z zimą, kiedy to przyjemnie otulają szyję. Jednak moda potrafi zaskakiwać i na ulicach można spotkać osoby z szalikami okręconymi wokół kostki.

pinterest
pinterest

Szaliki zeszły na kostki

Jak wiadomo moda rządzi się swoimi prawami i każdego roku możemy obserwować na ulicach ludzi w zaskakujących stylizacjach. Zimowym fenomenem są małe szaliki okręcane wokół kostek u nóg. To dość zaskakujący element garderoby, gdyż zimą przecież można założyć długie buty lub spodnie, które spokojnie zakryją kostki. Jeśli tak właśnie myślisz, to znak, że już przekroczyłeś 30. rok życia. Wówczas w mroźne dni od elegancji  i stylowego wyglądu ważniejsze jest to, aby zwyczajnie nie zmarznąć. ;)

Stylowi/facebook
Stylowi/facebook

Modny wygląd ponad wszystko

Jednak młodzież, podczas wybierania zimowego ubioru, kieruje się zupełnie innymi zasadami. Ma być modnie i oszałamiająco. W końcu koleżanki muszą zwrócić uwagę na długo dobieraną stylizację, a w ich spojrzeniu powinna pojawić się nuta zazdrości. Modny look jest najważniejszy (bez względu na porę roku).

pinterest
pinterest

Stylowe, zimowe dodatki

Niestety noszenie, podczas mrozów, lekko przykrótkich spodni może okazać się niezbyt komfortowe (nawet dla największych elegantów). Dotkliwe zimo szybko przenika całe ciało i trudno wystać na przystanku nawet 5 minut. Jednak moda nie znosi kompromisów. Za to kocha wymyślne dodatki. Aby mieć ciastko i zjeść ciastko, stylowa młodzież wprowadziła do swojej garderoby zupełnie nowy element ubioru.

pinterest
pinterest

Modnie przez całą zimę

Na scenę (a raczej do zimowej przestrzeni miejskiej) wkraczają szaliki zawiązywane wokół kostki. To prawdziwe wybawienie dla każdej ofiary mody, która nawet w mroźny dzień pragnie podążać za trendami i chce wyglądać olśniewająco (czasami tylko we własnym przekonaniu).

pinterest
pinterest

Ogrzewanie kostek

Małe szaliki wiązane na kostkach są zwykle dziergane na drutach. Mogą występować w dowolny kolorze, a czasami posiadają nawet frędzle. Doskonale komponują się ze wszystkimi spodniami oraz krótkimi butami. Przyjemnie grzeją kostki i co ważniejsze: są super modne. ;) Taki dodatek sprawi, że poczujesz się jak na wybiegu i możesz mieć gwarancję, że oczy przechodniów będę podążały w stronę Twoich nóg.

pinterest
pinterest

Wiosenna alternatywa

Wełniane szaliki mają także swoją wiosenną odmianę. Kiedy już grzanie kostek nie jest konieczne, możesz na nodze zawiązać apaszkę. Ożywi ona Twoją stylizację i idealnie pasuje nawet do sandałów. ;)

pinterest
pinterest

P.S.

Szaliki i apaszki wiązane wokół kostki są idealne zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Moda nie wprowadza tutaj podziałów. Taka jest tolerancyjna. ;) Tylko trzeba pamiętać, aby apaszkę zawiązać tylko na jednej nodze. W końcu co za dużo, to niezdrowo.

pinterest
pinterest

Nosiłbyś szaliki na kostkach?

23 osoby, które nie rozstają się z szydełkiem i tworzą prace, które mogą konkurować z babcinymi robótkami

genialne
genialne

Zrób akcesoria do szycia

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także