PoradyLajfhakiUważaj na szczotki do szyb na stacjach paliw. Mogą zniszczyć samochód!

Uważaj na szczotki do szyb na stacjach paliw. Mogą zniszczyć samochód!

Uważaj na szczotki do szyb na stacjach paliw. Mogą zniszczyć samochód!
Katarzyna

27.11.2019 10:06, aktual.: 27.11.2019 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jazda samochodem to dla wielu kierowców prawdziwa przyjemność. W końcu auto daje nam szansę bycia mobilnym i w kilka chwil możemy przemieścić się z jednego końca miasta na drugi. Niestety samochód to także niekończąca się skarbonka.

Naprawy, badania techniczne, ubezpieczenie, wymiana opon - to tylko niektóre wydatki związane z posiadaniem samochodu

Nic dziwnego, że każdy kierowca stara się zadbać o swój samochód najlepiej jak potrafi. Jednak podczas podróży możemy zaszkodzić swojej maszynie. Często zatrzymując się na stacjach benzynowych decydujemy się na wyczyszczenie szyb specjalnymi szczotkami pozostawionymi dla kierowców. W trakcie tankowania bezpłatnie można skorzystać z takiej szczotki i pozbyć się pyłu i brudu z szyb auta. Niestety niektóre przedmioty mogą przynieść więcej szkody niż pożytku.

W wielu przypadkach stacje benzynowe nie sprawdzają stanu szczotek, które często są połamane lub bez gumy. Sprzęt jest nieszanowany przez klientów, lecz z pewnością pracownicy stacji powinni kontrolować czy pozostawione szczotki oraz woda, nadają się do ponownego użytku. Uszkodzone szczotki mogą przyczynić się do porysowania szyby i zmniejszenia widoczności.

Spotkałeś się z podobną sytuacją na stacji paliw?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także