PoradyLajfhaki7 ukrytych funkcji smartfonów. Sprawią, że zamienisz telefon w narzędzie szpiegowskie!

7 ukrytych funkcji smartfonów. Sprawią, że zamienisz telefon w narzędzie szpiegowskie!

7 ukrytych funkcji smartfonów. Sprawią, że zamienisz telefon w narzędzie szpiegowskie!
Bogdan
25.10.2019 11:50, aktualizacja: 25.10.2019 12:22

Technologia cyfrowa wywróciła nasz świat do góry nogami. Nowoczesne telefony można wykorzystać do nagrywania wysokiej jakości filmów, rozrywki, czytania książek, słuchania muzyki, przeglądania internetu i wielu, wielu innych rzeczy. Nie ulega wątpliwości, że warto wiedzieć, jak można wykorzystać swoje urządzenie w 100%. Okazuje się, że jego właściwości często są znacznie większe, niż mogłoby nam się wydawać.

Oto lista tzw. trików szpiegowskich, które posiadają nowoczesne smartfony. Słyszałeś o którymś z nich już wcześniej?

#1 Rejestrator wideo

© trackview
© trackview

Ta prosta aplikacja pozwala zmienić Twój smartfon w kamerę bezpieczeństwa. Warto kupić więc tani telefon, podłączyć go do Wi-Fi i podłączyć go do zasilania, aby nie padła w nim bateria. Jest możliwość skonfigurowania go w ten sposób, że jeśli kamera zarejestruje jakikolwiek ruch lub dźwięk, prześle Ci tą informację.

#2 Zdalna kontrola pulpitu

Flickr
Flickr

Wystarczy zainstalować tę aplikację na smartfonie i komputerze, który chcesz szpiegować. Choć to niewiarygodne, możesz zdalnie obserwować pulpit i to, co się na nim dzieje.

#3 Nocne widzenie

© Night Eyes/ itunes.apple
© Night Eyes/ itunes.apple

Ta prosta aplikacja pozwala na zmianę funkcji aparatu w Twoim telefonie na... noktowizor! Jeśli miałbyś porównać widoczność z typową kamerą, różnica jest ogromna. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby szpiegować kogoś w ciemności.

#4 Drugi numer

sideline.com
sideline.com

Jeśli kiedykolwiek chciałeś mieć dwa numery w jednym telefonie, prawdopodobnie pomyślałeś o drugiej karcie SIM. Ta smartfonowa aplikacja pozwala zmienić liczbę bez żadnych dodatkowych urządzeń czy kart. Umożliwia wykonywanie i odbieranie połączeń oraz wysyłanie wiadomości z innego numeru telefonu.

#5 Bezdotykowa kontrola

Pixabay
Pixabay

Ta aplikacja pozwala na odblokowanie urządzenia bądź odbieranie połączeń bez dotykania go! Wystarczy machnąć ręką. Rozwiązanie jest dostępne również na telefony z systemem Android.

#6 "Nie dotykaj mojego telefonu"

Pexels
Pexels

Wystarczy, że uruchomisz tryb alarmowy dzięki tej aplikacji. Jeśli ktoś spróbuje zakraść się do Twojego telefonu i przeczytać Twoje wiadomości, alarm da o sobie głośno znać!

#7 Niepozorny paparazzi

© pexels
© pexels

Prawdopodobnie wiesz, że możesz używać przycisku odpowiedzialnego za głośność do robienia zdjęć. Możesz zrobić to samo korzystając z przycisków głośności na słuchawkach. Warto zaznaczyć, że ta opcja działa tylko na systemie iOS.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także