DomTak pozbędziesz się złej energii ze swojego domu i odzyskasz dobry nastrój. Wtedy przyjdą też pieniądze

Tak pozbędziesz się złej energii ze swojego domu i odzyskasz dobry nastrój. Wtedy przyjdą też pieniądze

jak oczyścić dom ze złej energii, fot. Unsplash
jak oczyścić dom ze złej energii, fot. Unsplash
19.01.2023 19:23

Dowiedź się, jak oczyścić dom ze złej energii i spraw, że ciągły pech odejdzie wreszcie od Ciebie. Dodatkowo zobaczysz, że poczujesz się znacznie lepiej.

Kiedy we własnych czterech ścianach nie potrafisz wypocząć, ciągle zmagasz się z różnego rodzaju bólami, a także często kłócisz się z domownikami, to znak, że w domu panuje zła aura. Pokłady negatywnej energii źle wpływają na zdrowie fizyczne oraz psychiczne. Aby wreszcie pozbyć się bezsenności, ciągłe rozdrażnienia, a także zmęczenia, przeprowadź proste rytuały oczyszczające.

jak oczyścić dom ze złej energii, fot. Unsplash
jak oczyścić dom ze złej energii, fot. Unsplash

Jak pozbyć się złej energii z domu?

Dzięki tym czynnością znowu odzyskasz dobry nastrój, poczujesz się szczęśliwy i zadowolony z życia. Zacznij od usunięcia kurzu z mebli, z książek i z innych powierzchni. Koniecznie pozbądź się rzeczy dziurawych, uszkodzonych, zniszczonych oraz połamanych. Od nich nie bije dobra energia. Co więcej usuń sztuczne i ususzone rośliny, rogi zwierząt, wszelkie kaktusy, a także pamiątki, które nasuwają negatywne wspomnienia. Później dobrze przewietrz wszystkie pokoje. Dawka powietrza działa bardzo odświeżająco. To podstawowe i najprostsze działania.

Kadziło i świece

Rytuał okadzania jest znany od bardzo dawna. On pomoże oczyścić dom, przywróci harmonię i dobrobyt. Do okadzania idealnie nada się szałwia biała, drewno palo santo o cytrusowym aromacie. Możesz również spalić liście laurowe lub samodzielnie zrobić bukiet z ulubionych ziół. Cały rytuał zacznij od drzwi wejściowych i podążaj po domu zgodnie ze ruchem wskazówek zegara. Pamiętaj, aby nie ominąć żadnego kąta. Oczywiście w głowie możesz mieć cały czas intencję, w jakiej dokonujesz okadzania.

jak oczyścić dom ze złej energii, fot. Unsplash
jak oczyścić dom ze złej energii, fot. Unsplash

Możesz również palić ulubione, zapachowe świece. One wypędzą złą energię i każdego wprowadzą w dobry nastrój.

Jak właściwie ustawić łóżko?

Jeżeli masz problem ze snem, pomimo dobrego materaca, to koniecznie zmień ustawienia łóżka w sypialni. Według zasad feng shui łóżko powinno opierać się o stabilną ścianę (nie powinno stać pod oknem ani bezpośrednio na wprost drzwi). Dodatkowo musisz mieć do niego swobodny dostęp z trzech stron. W sypialni nie należy ustawiać telewizora czy komputera. Powinno tam być wszystko to, co wiąże się ze snem.

Szklanka wody pod łóżkiem fot. genialne.pl
Szklanka wody pod łóżkiem fot. genialne.pl

Jak zrobić domowy ocet jabłkowy? Mamy prosty i sprawdzony sposób!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także