PoradyTak VapoRub uratuje Twój związek i rozwiąże kilka skrywanych problemów

Tak VapoRub uratuje Twój związek i rozwiąże kilka skrywanych problemów

maść Vapo-Rub fot. genialne
maść Vapo-Rub fot. genialne
Manuel

29.12.2022 17:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Że co? Że VapoRub uratuje mój związek? Pewnie w tym momencie się zaśmiejesz. Śmiało, nie krępuj się. Zaraz pokażemy Ci, w jak wielu związkowych sytuacjach VapoRub może podać Ci pomocną dłoń.

"Vapo... co?"

Maści VapoRub nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Wykonana na bazie olejku eukaliptusowego, przynosi ulgę podczas stanów zapalnych gardła oraz nosa. Wystarczy posmarować nią klatkę piersiową, aby poczuć się lepiej pomimo zatkanego nosa. Jednak ten medykament ma szersze zastosowanie i może Ci pomóc wyjść z opresji w niejednej związkowej sytuacji.

Usta, które chce się całować...

Twój luby lub luba nie będą chcieli dotykać Twoich ust, jeśli będą one spierzchnięte i popękane. Bo co to za przyjemność dotykać czegoś takiego? Więc nici z romantycznych amorów... no chyba, że masz pod ręką VapoRub. Posmaruj nim spierzchnięte i wysuszone usta. Zobaczysz, że staną się w ultraszybkim tempie miękkie i przyjemne w dotyku (maść w swoim składzie ma wazelinę, która nawilży wargi).

Stopy, które chce się... ekhem... powiedzmy, że dotykać (tak! tylko tyle!)

Lubisz się stykać ze swoją "lepszą połową" stopami w łóżku? Pewnie w dużej mierze zależy to od tego, czy nie są szorstkie (no dobra, jeszcze od tego jak długo się znacie. Po kilku latach małżeństwa najbardziej wymuskane stopy nie pomogą. A ta nowa Baśka z recepcji będzie mogła mieć dużo gorsze - i tak nie będzie miało to znaczenia, skoro będą nowe). VapoRub działa cuda na popękane pięty. Wcieraj ten środek regularnie rano i wieczorem. Po pewnym czasie zauważysz, że stan pięt znacznie się polepszy. Możesz nim również nasmarować łokcie, jeżeli skóra na nich jest bardzo sucha i szorstka (ale przecież żadna kobieta nie powie: "Ale on ma delikatne łokcie...", więc po co).

Zastosowanie VapoRub, fot. Pixahive
Zastosowanie VapoRub, fot. Pixahive

"Kochanie! Już mnie głowa nie boli!"

VapoRub sprawdza się także w przypadku bólu głowy (tego prawdziwego. Tego wyimaginowanego u wkurzonej żony za nic w świecie nie pokona). Maścią posmaruj skronie, jeżeli cierpisz na uporczywe migreny. Przekonasz się, że ból głowy dość szybko minie.

I co? Nie wierzyłeś pewnie, kiedy napisaliśmy, że VapoRub może uratować Twój związek. Jak widzisz ta maść sprawdza się w wielu podbramkowych sytuacjach. Ale musimy Cię ostrzec, jest przynajmniej jeden domownik, z którym VapoRub może Twoją relację pogorszyć. I nie jest nim teściowa, tylko ktoś na kim Ci przypuszczalnie dużo bardziej zależy. Chodzi o psiaki i koty. Z jakiegoś powodu psy i koty bardzo nie lubią zapachu tej maści i będą omijać z daleka każdą rzecz i osobę, która będzie nią pachnieć.

Oczywiście zawsze możesz użyć VapoRub na swojej teściowej i potem rzucić do swojej połowicy: "Widzisz? Nawet nasz pies jej nie lubi...".

Zimą niezbędnym wyposażeniem mojego auta są stare gazety

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także