PoradyLajfhakiTen hotelowy trik na ładny zapach w łazience zostanie z Tobą na długo!

Ten hotelowy trik na ładny zapach w łazience zostanie z Tobą na długo!

Hotelowy trik na ładny zapach w łazience Fot. Freepik / Genialne.pl
Hotelowy trik na ładny zapach w łazience Fot. Freepik / Genialne.pl

26.12.2022 20:00, aktual.: 26.12.2022 20:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sprzątanie łazienki nie należy do najprzyjemniejszych obowiązków, dlatego że zwykle jest to żmudna i czasochłonna praca. Wiąże się z wdychaniem ostrych środków czyszczących i dezynfekujących. Kupujesz je i stosujesz, bo chcesz, żeby w Twojej toalecie pachniało tak, jak w zadbanych łazienkach hotelowych. Przepłacasz! Poznaj sposób, który nie jest kosztowny, a gwarantuje prawdziwie ekskluzywny zapach.

Pamiętasz ten moment, kiedy wszedłeś z bagażami do hotelowego pokoju? Rozglądałeś się z ciekawością po nowym pomieszczeniu, a następnie zajrzałeś do łazienki, żeby sprawdzić jak wygląda. Po otwarciu drzwi otulił Cię przyjemny, delikatny zapach, który od razu zachęcał do tego, by zostać tam na dłużej. Na pewno to wspomnienie zostało w Twej pamięci. Takich przyjemnych akcentów się nie zapomina. Od teraz będziesz mógł pochwalić się takim zapachem również w swojej własnej toalecie. Znajomi i rodzina chyba będą Cię częściej odwiedzać…

Obraz

Czysta toaleta i piękny zapach – to da się połączyć!

Środek czyszczący przeznaczony do łazienki wcale nie musi być ostry i przesadnie pachnieć chlorem. Taki, który ma ładny i długo utrzymujący się zapach, z pewnością będzie równie skuteczny. I możesz zrobić go sam! Potrzebujesz jedynie:

  • 1 łyżkę stołową soli
  • 3 łyżki stołowe octu
  • 1 kg dowolnego proszku do prania lub 1 litr płynu do prania

Zmieszaj te składniki w dowolnym pojemniku. Po pewnym czasie zauważysz, że proszek i sól się rozpuściły. Dopiero wtedy mikstura będzie gotowa do działania. Przełóż połowę do toalety po ściankach wewnętrznych. Zostaw resztkę na w pojemniku – będzie Ci potrzebna do wyczyszczenia deski klozetowej oraz całej ubikacji z zewnątrz. Teraz wyszoruj ją tak, jak zawsze. Tym razem będzie to jednak dużo przyjemniejsze. I ten zapach… sprawi, że już nigdy nie użyjesz innych środków!

Twoja czysta, biała i nieskazitelna toaleta będzie wyglądała i pachniała olśniewająco. Przekaż swoim bliskim ten hitowy hotelowy trik na ładny zapach w łazience. Sprzątanie ułatwi Ci też ukryta funkcja deski sedesowej oraz 6 zaskakujących trików, dzięki którym Twoja łazienka będzie błyszczeć.

Jak usunąć żółte plamy z deski sedesowej?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także