NewsyTylko jeden typ kobiet śpi z kołdrą włożoną między nogami. Pozycja ta wiele o nich mówi

Tylko jeden typ kobiet śpi z kołdrą włożoną między nogami. Pozycja ta wiele o nich mówi

Tylko jeden typ kobiet śpi z kołdrą włożoną między nogami. Pozycja ta wiele o nich mówi

06.03.2023 20:27, aktual.: 10.03.2023 08:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy z nas ma swój ulubiony sposób zasypiania. Niektórzy potrafią paść w objęcia Morfeusza, leżąc tylko na plecach, a inni nie są w stanie usnąć bez ulubionej poduszki. Sprawdź, co spanie z kołdrą między nogami mówi o tobie.

Niektóre kobiety mają tylko jeden, ulubiony sposób zasypiania. Uwielbiają zapadać w sen z kołdrą włożoną między nogami. Takie osobliwe zachowanie nie jest bez znaczenia. Zobacz, co może ono o Tobie powiedzieć. Odpowiedź z pewnością cię troszkę zdziwi.

Typ twardzielki i wojowniczki

Spanie z kołdrą wciśniętą między nogami wymaga ułożenia się wygodnie na boku. Kobiety wybierające ten sposób zasypania są odbierane jako władcze oraz despotyczne. Odznaczają się dużą pewnością siebie i nie dają sobie w kaszę dmuchać. Ponadto są zdecydowane, nigdy się nie poddają. Zwykle osoby z ich otoczenia uważają je za wojowniczki,  a także typowe twardzielki.

quora.com
quora.com

Skryte realistki

Takie kobiety nie okazują łatwo uczuć, a emocje oczywiście trzymają na wodzy. Co więcej, są raczej skryte i dość powściągliwe w towarzystwie. Trudno rozszyfrować, co aktualnie myślą.

Miłośniczkom spania z kołdrą między nogami zdecydowanie bliżej do realistek. Marzycielstwo, a także bujanie w obłokach nie jest dla nich. W gronie znajomych czy współpracowników nie okazują słabości. Słyną z tego, że wyznaczają sobie zasady i konsekwentnie się ich trzymają.

Potrzeba przytulania

Często okazuje się, że pod skorupą twardzielki kryje się wrażliwa i bardzo uczuciowa osoba. Taka kobieta w samotności często zwija się w kłębek i ma ogromną potrzebę przytulania. Właśnie dlatego chwyta kołdrę znajdującą się pod ręką i wciska ją między nogi.

Niestety takie zachowanie sprawia, że często zamyka się na inne osoby i nie dopuszcza do siebie prawie nikogo.

Gdy w końcu znajdzie bratnią duszę, potrafi zaufać bezgranicznie. Dodatkowo bez trudu powierza jej swoje sekrety i dzieli się rozterkami czy smutkami.

Przekonaj się dlaczego warto zacząć spać w skarpetkach. Powody ucieszą nie tylko zmarzluchów. 

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także