InspiracjePomysłyWkładki dla mężczyzn z chudzielca zrobią mięśniaka. I to w kilka chwil

Wkładki dla mężczyzn z chudzielca zrobią mięśniaka. I to w kilka chwil

Wkładki dla mężczyzn z chudzielca zrobią mięśniaka. I to w kilka chwil
Katarzyna
23.07.2019 14:44

Dziewczyny, ile razy oglądając jakiś film zachwyciłyście się z powodu umięśnionej klaty jakiegoś aktora? Ile razy Wasi faceci zielenieli z zazdrości widząc mięśnie aktorów występujących w filmach Marvela?

Oczywiście takie ciało nie bierze się z niczego. Każdy aktor do roli superbohatera musiał długo pracować nad 6-cio pakiem, ale okazuje się, że teraz każdy facet może zamienić się w super ciacho i to w zaledwie kilka sekund.

A wszystko to zasługa nowego gadżetu wymyślonego w Japonii

shopping.yahoo.co.jp
shopping.yahoo.co.jp

Jeśli kiedyś jakiś facet marzył o pięknie wyrzeźbionej klatce piersiowej, jednak był zbyt leniwy by wypracować muskularne ciało, to mam dobrą wiadomość. Jeszcze jest szansa aby z kanapowca zrobić gorące ciacho. Japońska firma Cholmo, niedawno wypuściła na rynek "poduszki", dzięki którym faceci w kilka chwil zyskują umięśnioną klatkę piersiową. Na gołe ciało, gadżet wygląda na mało męski, jednak wystarczy założyć koszulę i voila! Złudzenie muskularnej klaty bez użycia Photoshopa!

Umięśniona klata w wersji instant - po co to komu?

shopping.yahoo.co.jp
shopping.yahoo.co.jp

Gadżet wymyślono z myślą o facetach, którzy zostali odtrąceni na Instagramie lub Tinderze, a także o każdym mężczyźnie chcącym mieć ciało jak młody bóg. Wkładki dostępne są w dwóch kolorach, przy czym beżowa kosztuje 46 dolarów, a czarna 51 dolarów. Według opisu znalezionego na stronie, wkładki wykonane są z nylonu i gąbki.

shopping.yahoo.co.jp
shopping.yahoo.co.jp

Aby jeszcze bardziej promować przedmiot, firma Cholmo, twierdzi, że sztuczna klata jest świetną motywacją do rozpoczęcia ćwiczeń, ponieważ pokazuje jakie rezultaty mogą przynieść regularne treningi.

Nawet chuderlak będzie mógł zamienić się w prawdziwego superbohatera dzięki takiemu gadżetowi! Co myślisz o takiej wkładce?

shopping.yahoo.co.jp
shopping.yahoo.co.jp
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także