PoradyLajfhakiWymieszaj sól z colą, a efekt przejdzie twoje oczekiwania

Wymieszaj sól z colą, a efekt przejdzie twoje oczekiwania

trik z colą fot. genialne
trik z colą fot. genialne

25.08.2023 15:43, aktual.: 13.03.2024 08:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Trik z colą pomoże ci uporać się z osadem porastającym toaletę i łazienkowe baterie. Wystarczy wymieszać trzy składniki, a domowy detergent gotowy. Sprawdź, czego potrzebujesz!

Kamień, który porasta łazienkowe baterie, jest niezwykle zdradliwy i nie poddaje się tak łatwo. Możesz go szorować i szorować, a po wyschnięciu i tak pokrywa niektóre elementy w łazience. Do jego usunięcia potrzebujecie sprawdzonego środka. Mamy przepis na jeden z nich!

Trik z colą usunie nasz odwieczny problem

a tall glass filled with ice and cola, generative AI
a tall glass filled with ice and cola, generative AI

Jak zaaplikować środek czyszczący?

Kiedy masz już gotowy środek, musisz go odpowiednio zaaplikować. Wystarczy polać ścianki toalety przygotowanym płynem, tak by dostał się też pod krawędź sedesu. Następnie pozostawiamy środek na 25 minut i przestępujemy do szorowania powierzchni. Warto użyć starej szczoteczki do zębów, by dostać się w największe zakamarki muszli. Po wytarciu powierzchni spłukujemy wodę, a sedes powinien być uwolniony od kamienia. Zadbaj również o baterie łazienkowe, które często są pokryte matowym osadem. Wystarczy je polać, a następnie umyć szorstką stroną gąbki. Jeśli masz do czynienia z grubszym nalotem, nasącz ręczniki papierowe colą z dodatkiem soli i obłóż baterie, a następnie pozostaw na kilkadziesiąt minut. Po tym czasie przetrzyj całość zwilżona gąbką. Bateria będzie błyszczeć jak nigdy.

trik z colą pomoże ci wyczyścić toaletę na błysk, fot. freepik
trik z colą pomoże ci wyczyścić toaletę na błysk, fot. freepik
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także