PoradyLajfhakiWypróbowaliśmy już wszystkie sposoby na idealne pranie i ujawniamy ten NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!

Wypróbowaliśmy już wszystkie sposoby na idealne pranie i ujawniamy ten NAJLEPSZY Z NAJLEPSZYCH!

idealne pranie fot. freepik
idealne pranie fot. freepik

08.01.2023 21:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przedstawialiśmy już wiele domowych sposobów na pranie, które u jednych się sprawdzały, a u innych niestety niekoniecznie. To rodziło czasem niemałe kontrowersje. Postanowiliśmy więc wziąć sprawy w swoje ręce i po ponownym przetestowaniu wszystkich metod, możemy w końcu wybrać tę, która bez wątpienia sprawdzi się u każdego i przynosi niepodważalne efekty! Poznaj ten idealny sposób na pranie!

Najlepsza z najlepszych metod na idealne pranie! Wypróbowaliśmy wszystkie i wybraliśmy tę jedyną!

Jak zapewne już wiesz, nie jesteśmy orędownikami używania silnych, żrących środków. O wiele bardziej przemawiają do nas naturalne detergenty, które już nie raz udowodniły, że działają równie skutecznie, a są o wiele tańsze i przyjemniejsze w stosowaniu.

Obraz

Pisaliśmy więc na przykład o liściach laurowych dodawanych do prania lub o wrzucaniu do bębna pralki skarpetki z pewnym eko-składnikiem. Absolutnie nie wycofujemy się z polecania tych metod, bo również przynoszą fenomenalne efekty!

Jednak teraz przedstawiamy taką, która jest złotym środkiem. Wreszcie dojdziemy do konsensusu, ponieważ ten domowy sposób łączy zwolenników i naturalnych, i sklepowych środków.

Obraz

Jak zrobić idealne pranie?

1. Nie musisz zastanawiać się, do której z trzech przegródek w szufladce wlać płyn do praniawlej go do pustego bębna! Jako miarkę weź zakrętkę od jego pojemnika.

2. Następnie weź miarkę sody oczyszczonej, dodaj do niej kilka kropli ulubionego olejku eterycznego i powstałą mieszankę również wsyp na spód bębna.

people, housework, laundry and housekeeping concept - happy woman putting laundry into washing machine at home
people, housework, laundry and housekeeping concept - happy woman putting laundry into washing machine at home

3. Teraz pora umieścić tam brudne ciuchy i zamknąć drzwiczki.

4. Następnie wlej do szufladki swój sprawdzony płyn do płukania i dodaj trochę octu.

5. Włącz standardowy cykl prania i voilà! Twoje idealne pranie będzie świetnie odświeżone, o pięknym zapachu i niecodziennej miękkości!

Obraz

Dlaczego akurat soda i ocet?

Pomimo tego, że mają bardzo szeroki wachlarz działań, w każdym z nich sprawdzają się świetnie. Dodanie sody i octu do prania pomoże usunąć plamy, zdezynfekować materiały, zmiękczyć je i pozbawić brzydkiego zapachu. Można wykorzystać te substancje zarówno do prania w pralce, jak też i ręcznego.

Pralka śmierdzi jak szambo? Ten trik kosztuje 2 zł i bez szorowania zlikwiduje smród

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także