PoradyLajfhaki65-letnia modelka zachwyciła świat swoją urodą. Teraz zdradza sekret na wieczne piękno

65-letnia modelka zachwyciła świat swoją urodą. Teraz zdradza sekret na wieczne piękno

65-letnia modelka zachwyciła świat swoją urodą. Teraz zdradza sekret na wieczne piękno
Katarzyna
03.05.2022 09:18, aktualizacja: 03.05.2022 20:33

Każdy z nas wie, że wiek to tylko liczba, co potwierdza 66-letnia Yazemeenah Rossi. O tej kobiecie nigdy nie powiedziałabyś, że jest staruszką! Wręcz przeciwnie, wygląda ona jak zdrowia, silna i młoda kobieta!

Jest przykładem naturalnego piękna i inspiruje inne kobiety z całego świata

Yazemeenah Rossi / instagram
Yazemeenah Rossi / instagram

Kiedy Yazemeenah miała 10 lat jej włosy zaczęły zmieniać kolor, a niecałe 10 lat później całkowicie zsiwiała, lecz mimo to pokochała swoją naturalna urodę i zdecydowała się udowodnić innym osobom, że każdy może być piękny taki jaki jest naprawdę. Kobieta urodziła się w ubogiej rodzinie na Korsyce, przez pierwsze lata swojego życia w jej domu rodzinnym nie było wody ani prądu, a wszystko co było potrzebne brano z natury.

Rossi zaczęła pracę modelki przed 30. rokiem życia, jednak projektantom to nie przeszkadzało i chętnie do tej pory chętnie ją zatrudniają

Yazemeenah Rossi / instagram
Yazemeenah Rossi / instagram

Wciąż zarówno młode jak i trochę starsze kobiety zazdroszczą jej urody i zachwycają się jej naturalnymi siwymi włosami oraz skórą bez zmarszczek, dzięki czemu Yazemeenah jest uważana za symbol wiecznej młodości. Teraz kobieta postanowiła podzielić się swoim sekretem urody.

Jeśli chodzi o jej dietę, Rossi uwielbia awokado i jej codzienna dieta jest bogata w ten owoc, ponieważ jest on pełen składników odżywczych

Yazemeenah Rossi / instagram
Yazemeenah Rossi / instagram

63-latka unika również mrożonek, przetworzonych produktów czy dań do odgrzania w mikrofalówce. Skupia się na świeżej i ekologicznej żywności, uwielbia warzywa, owoce, orzechy, a gdy decyduje się na ryby i mięso wybiera tylko tej dobrej jakości.

Mimo tego, że obecnie na rynku jest dostępnych wiele produktów kosmetycznych, 63-letnia modelka woli sprawdzone i naturalne sposoby dbania o urodę

Jej najważniejszym trikiem jest korzystanie z darów natury, zwłaszcza z oliwy z oliwek. Do dbania o swoją cerę Rossi używa jedynie oliwy z oliwek! Nic więcej. W skórę i twarz wciera raz w tygodniu oliwę, zaś do włosów stosuje olej z pestek winogron.

Yazemeenah Rossi / instagram
Yazemeenah Rossi / instagram

Kobieta jest zdania, ze najlepsze co możemy zrobić dla swojej skóry to codziennie dostarczać jej wystarczającej ilości zdrowych tłuszczów oraz dobrze ją dotlenić podczas ćwiczeń. Chodzenie na spacery czy pocenie się podczas ćwiczeń są świetne dla skóry, ponieważ pomagają ją oczyścić.

Yazemeenah Rossi / instagram
Yazemeenah Rossi / instagram
Oczywiście zmiana nawyków może być trudna, lecz z czasem na pewno dasz radę wprowadzić je w swoje życie! Co myślisz o sposobach Yazemeenah na wieczną urodę?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także