Newsy13 śmiesznych zbiegów okoliczności, które rozbrajają. To naprawdę się wydarzyło

13 śmiesznych zbiegów okoliczności, które rozbrajają. To naprawdę się wydarzyło

13 śmiesznych zbiegów okoliczności, które rozbrajają. To naprawdę się wydarzyło
Katarzyna
15.01.2021 07:20, aktualizacja: 15.01.2021 09:22

Czy byliście kiedyś świadkami idealnego zbiegu okoliczności? Momentu kiedy coś jest wręcz niemożliwe, żeby mogło wydarzyć, jednak faktycznie się wydarzyło? Jeśli nie wierzycie, że takie rzeczy mogą mieć miejsce, sprawdźcie listę 10+ zdjęć, które nie były pozowane. To autentyczne i niesamowite zbiegi okoliczności.

#1 "Jedno ucho do góry"

To może wyglądać jak zwykłe zdjęcie, ślicznego psa, który wystawia głowę zza tylnego siedzenia, jednak kiedy zobaczycie ułożenie jego uszu i zwrócicie uwagę na rejestrację, wszystko stanie się jasne. "1EARUP" co z języka angielskiego oznacza po prostu "jedno ucho do góry".

youtube.com
youtube.com

#2 Pasek do aparatu

Jaka jest szansa, że zakupiony pasek do aparatu będzie wykonany z takiego samego materiału jak kapa z waszej kanapy?

reddit.com
reddit.com

#3 Metro

Wyobraźcie sobie, że spotykacie dwie nieznane osoby, które są ubrane identycznie jak wy! Na pewno często zdarza się to w przypadku dziewczyn, ale trzech chłopaków wyglądających tak samo?!

reddit.com
reddit.com

#4 "Robota tego samego grafika"

Wyobraźcie sobie, że kupujecie sobie kawę w automacie i wzór na papierowym kubku jest dokładnie taki sam, jak na bluzie waszego znajomego! Ciekawe czy grafika pochodzi z tego samego banku darmowych wzorów czy obydwie te rzeczy zostały wyprodukowane przez jedną osobę.

pikabu.ru
pikabu.ru

#5 Powtórka z Truman Show?

Czy to zdjęcie nie jest nieco niepokojące? Prezenter telewizyjny, pochyla się tak jakby wiedział, że serwetka znad telewizora może go zasłaniać. Czy tylko ja mam wrażenie, że jesteśmy podglądani jak w filmie Truman Show lub reality show Big Brother?

reddit.com
reddit.com

#6 To nie są bliźniaczki!

Aż trudno w to uwierzyć, że przechadzając się ulicą, zobaczysz dwie identyczne kobiety, które mają taki sam kolor włosów, takie samo ubranie i w tej samej ręce ciągną walizkę!

reddit.com
reddit.com

#7 Kot z kotem na sierści

Właściciel tego kociaka, pewnie nawet nie wiedział, że dostał w pakiecie dwa koty.

reddit.com
reddit.com

#9 "Wszędzie widzę żółte samochody"

Wyobraźcie sobie, że jedziecie spokojnie ulicą, aż tu nagle jesteście otoczeni samymi żółtymi samochodami. Nie dość, że trzy auta stoją przed Tobą, to za tobą również znajduje się pojazd w takim samym kolorze. Sądząc po obudowie na telefon, właściciel zdjęcia, również może poruszać się w samochodem o podobnej barwie.

imgur.com
imgur.com

#10 Pułkownik Sanders wciąż żywy!

Ktoś kto zrobił to zdjęcia na pewno się zdziwił, w końcu jaka jest szansa, że w budynku, w którym znajduje się restauracja KFC, mieszka mężczyzna do złudzenia podobny pułkownika Sanders'a z logo fast fooda?

reddit.com
reddit.com

#11 "Mój tato jest jak Lego"

Jak często może się zdarzyć, że ludzik z Lego będzie wyglądał jak wasz tato? Nie dość że broda się zgadza, to jeszcze łysina się zgadza oraz ubranie, a także żółty kubek!

imgur.com
imgur.com

#12 Tramwaj

To dopiero zbieg okoliczności, bo w końcu jaka jest szansa, że spotkasz trzy tak samo ubrane kobiety, w podobnym wieku, siedzące jedna za drugą w miejskim tramwaju?!

pikabu.ru
pikabu.ru

#13 Czy to naturalne włosie?

I teraz zastanawiasz się czy pędzel jest wykonany z naturalnego włosia...

imgur.com
imgur.com
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także