PoradyLajfhakiBardzo wiele dowiesz się z tego, jak zaciskasz pięść. Tak się zdradzasz

Bardzo wiele dowiesz się z tego, jak zaciskasz pięść. Tak się zdradzasz

jak zaciskasz pięść, fot. Genialne
jak zaciskasz pięść, fot. Genialne
26.10.2023 19:35

Mówi się, że mowa zdradza naturę i osobowość człowieka, ale podobnie sprawa się ma w przypadku ciała. Nasze ruchy i postawa są odzwierciedleniem emocji oraz podejścia do życia. Nie inaczej jest z tym, jak zaciskasz pięść.

Bardzo wiele osób wykonuje najróżniejsze testy psychologiczne, które mają świadczyć o ich osobowości. Jednak często są one mało wiarygodne lub nie pokrywają się z faktycznym usposobieniem. Okazuje się, że wcale ich nie potrzebujemy, ponieważ już z gestów można czytać niczym z książki.

Sprawdź, jak zaciskasz pięść

  • Kciuk na palcu wskazującym świadczy o tym, że należysz do miłych, dobrych oraz bezinteresownych osób. Na dodatek masz w sobie dużo empatii i uprzejmości, którą dzielisz się z ludźmi wokół ciebie. Jednak przez to bardzo często wychodzisz na naiwną osobę, ponieważ ludzie lubią wykorzystywać twoją dobroć. Dlatego bardzo często czujesz się oszukany, ale dzięki temu uczysz się na swoich błędach.
  • Ukryty kciuk do wnętrza dłoni sprawia, że przyciągasz ludzi niczym magnez. Uwielbiają oni twoje poczucie humoru. Z łatwością zyskujesz sobie sympatię innych, ale nie lubisz niespodzianek z zaskoczenia. Zawsze musisz znać plan, a wcześniej go ułożyć i sprawdzić przynajmniej kilka razy. Dzięki temu unikasz nieprzewidzianych sytuacji, które wytrącają ci poczucie kontroli. Warto dodać, że doceniasz miłe gesty oraz sam okazujesz je innym.
Unknown person protesting, activist fist up during strike. Activism for equal human rights or against racism, faceless human upraising fist isolated over white background.
Unknown person protesting, activist fist up during strike. Activism for equal human rights or against racism, faceless human upraising fist isolated over white background.
  • Kciuk dotykający kilku palców świadczy o niebywałej inteligencji oraz tego, że twardo stąpasz po ziemi. Zawsze wiesz, czego chcesz, a kieruje tobą ambicja oraz kreatywność. Nie ma w tobie zarozumialstwa, a wesołe usposobienie. Dotrzymujesz danego słowa, przez co inni mogą zawsze prosić cię o pomoc, której bez zastanowienia im udzielasz. Uwielbiasz osiągać swoje cele, ale boisz się porażek. Masz więc obawy, aby podjąć ryzyko w wielu aspektach życia. Okazuje się, że to całkowicie niepotrzebne, ponieważ sukces jest ci pisany.
Obraz

Zaciśnięte pięści to nie wszystko?

Dłonie, a szczególnie ich wewnętrzna strona, zdradzają więcej niż myślimy. W znajdujących się na nich liniach zapisana jest nasza przyszłość, życie miłosne oraz los i kariera. Jeśli tylko wiemy, gdzie patrzeć, to odkryjemy całą prawdę o naszym życiu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także