PoradyLajfhakiDziewczyna z pociągu skradła mu serce. Teraz szuka jej cały kraj

Dziewczyna z pociągu skradła mu serce. Teraz szuka jej cały kraj

dziewczyna z pociągu, fot. Gettyimages
dziewczyna z pociągu, fot. Gettyimages
20.10.2023 13:49

Wielu uważa, że romantyczne historie to mrzonki i najczęściej pojawiają się tylko w filmach lub książkach. Jednak okazuje się, że życie jest najlepszym reżyserem. Nieznajoma dziewczyna z pociągu sprawiła, że już prawie od 3 tygodni Adam "stracił dla niej głowę".

Historia ta wydarzyła się 8 października bieżącego roku w pociągu na trasie Dęblin-Warszawa. Właśnie tam główny bohater tej historii, Adam, spotkał tajemniczą dziewczynę, a jego serce zabiło mocniej. Mimo tego, że wymieniali się uśmiechami, to nie wymienili się numerami. W efekcie chłopak poszukuje dziewczyny cały czas, a internauci mu w tym pomagają.

Polska dziewczyna z pociągu

Poszukiwania zakochanego w nieznajomej Adama nieustannie trwają. Rozwiesił on mnóstwo plakatów w Warszawie, jak również aktywnie działa w internecie. Na jednej kartce A4 opisał dokładnie całą historię, swoje uczucia oraz zamieścił prośbę o kontakt. Wielu użytkowników historia ta urzekła, przez co pomagają Adamowi w poszukiwaniach. Wszyscy wierzą, że to love story niczym z filmu zakończy się dla zakochanego happy endem. Wzruszające w postawie głównego bohatera jest to, że codziennie od 8 października jeździ pociągiem tej relacji, w której spotkał miłość. Pokazuje to tylko jego upór oraz wytrwałość, aby odnaleźć dziewczynę. W obecnych czasach rzadko zdarzają się tak piękne historie, które z zapartym tchem śledzimy wszyscy.

Poszukiwana dziewczyna z pociągu to prawdziwa szczęściara

Portale społecznościowe zawrzały na wieść o tej historii. Komentujących należy liczyć w setkach, a udostępnień postu Adama w kilkuset tysiącach. Wszyscy użytkownicy życzą mu powodzenia w odnalezieniu pięknej nieznajomej, a panie rozpływają się nad romantycznym wyznaniem. Nic dziwnego, ponieważ w obecnych czasach coraz mniej okazujemy sobie uczucia lub wyznajemy je publicznie. Niezłomna postawa Michała tym bardziej zyskała sobie niemałą sympatię społeczną:

  • "Powodzenia. Ja kiedyś taką sytuację miałem i przepuściłem. A później żałowałem".
  • "Ależ historia. Jak ją odnajdziesz czego życzę Tobie to pamiętaj na weselu bawimy się z Tobą. Powodzenia"
  • "Trzymam kciuki!!!".
  • "Piękne. W tym dziwacznym dzisiejszym świecie bez wartości jest jeszcze taki romantyk. Woow. Może świat się jeszcze nie skończył".

Jednak czy chłopak zyska odwzajemnione uczucia dziewczyny z pociągu? Liczymy, że tego dowiemy się niebawem.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także