PoradyLajfhakiHotelowy trik na ładny zapach w łazience zostanie z tobą na długi czas. Aromat też!

Hotelowy trik na ładny zapach w łazience zostanie z tobą na długi czas. Aromat też!

zapach w łazience, fot. Freepik, Genialne
zapach w łazience, fot. Freepik, Genialne
31.07.2023 20:33

Utrzymanie czystości w łazience może być uciążliwe i czasochłonne ze względu na konieczność korzystania z silnych środków czyszczących i dezynfekujących. Uważasz, że są nieodzowne, aby toaleta pachniała tak samo dobrze, jak te w luksusowych hotelach? Poznaj metodę, która nie tylko jest mniej kosztowna, ale również zapewnia prawdziwie luksusowy zapach w łazience.

Wydajesz niemałe pieniądze na chemikalia, ponieważ pragniesz, aby twoja łazienka była nie tylko czysta, ale również pachniała świeżo? A czy wiesz, że przepłacasz? Jest coś znacznie lepszego! Ten patent stosują pokojówki i to właśnie dzięki temu w hotelowych łazienkach zawsze pachnie tak... luksusowo ;) Wypróbuj u siebie hotelowy trik na ładny zapach w łazience, a już nigdy z niego nie zrezygnujesz!

Luksusowy zapach hotelowych łazienek możesz uzyskać w swoim domu

Czy pamiętasz ten moment, kiedy po raz pierwszy wkroczyłeś do swojego hotelowego pokoju z bagażami? Z ciekawością przyglądałeś się nowemu otoczeniu, a następnie udałeś się do łazienki, aby zobaczyć, jak wygląda. Kiedy otworzyłeś drzwi, zapewne otulił cię zapach tak przyjemny i tak delikatny, że natychmiast zapragnąłeś spędzić tam więcej czasu. To doświadczenie na pewno utkwiło ci w pamięci. Takie miłe wspomnienia są trudne do zapomnienia. Teraz możesz cieszyć się tym samym zapachem w swojej własnej toalecie. Możliwe, że znajomi i rodzina zaczną cię odwiedzać częściej... ;)

Jak uzyskać luksusowy zapach w łazience? Fot. Freepik
Jak uzyskać luksusowy zapach w łazience? Fot. Freepik

Czysta toaleta i piękny zapach — to jest możliwe!

Środek czyszczący do łazienki nie musi być silny i przesadnie pachnieć chlorem. Taki, który ma przyjemny i długotrwały zapach, z pewnością okaże się równie skuteczny. A co więcej, możesz go zrobić samodzielnie! Wszystko, czego potrzebujesz, to:

  • 1 łyżka stołowa soli,
  • 3 łyżki stołowe octu,
  • 1 kg dowolnego proszku do prania lub 1 litr płynu do prania.

Połącz te składniki w dowolnym naczyniu. Po pewnym czasie zauważysz, że proszek i sól się rozpuściły. Dopiero wtedy mikstura będzie gotowa do użycia. Przełóż połowę do toalety, rozprowadzając ją po wewnętrznych ściankach. Resztę zostaw w pojemniku — przyda ci się do wyczyszczenia deski klozetowej oraz zewnętrznej części toalety. Następnie wyszoruj ją tak jak zawsze. Tym razem jednak będzie to o wiele przyjemniejsze. A ten zapach... sprawi, że już nigdy nie wrócisz do innych środków! Twoja toaleta będzie czysta, biała i nieskazitelna, a jej zapach będzie olśniewający. Podziel się tym hotelem trikiem na piękny zapach w łazience ze swoimi bliskimi.

jak odetkać toaletę fot. freepik
jak odetkać toaletę fot. freepik
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także