ZagadkiJesienny test na spostrzegawczość. Większość osób nie odnajduje wszystkich jabłek

Jesienny test na spostrzegawczość. Większość osób nie odnajduje wszystkich jabłek

test na spostrzegawczość, fot. The Dudolf/Instagram
test na spostrzegawczość, fot. The Dudolf/Instagram
26.10.2023 15:09, aktualizacja: 26.10.2023 16:53

Nie ma chyba osoby, która nie lubiłaby zagadek na spostrzegawczość. Nie tylko usprawniają one mózg, ale są też świetną zabawą. Tym razem twoim zadaniem jest znalezienie 4 jabłek wśród liści. Sprawdź, czy uda ci się zauważyć je wszystkie!

Tego typu zagadki świetnie stymulują nasz umysł, aktywując go do pracy. Rozwijają tym samym naszą uważność oraz spryt. Zobacz, jak szybko uda ci się rozwiązać ten jesienny test spostrzegawczości.

Test na spostrzegawczość - znajdź 4 jabłka

Węgierski rysownik Gergel Dudása-Dudlof to mistrz obrazkowych zagadek. Rysunki publikuje na Instagramie i robią one prawdziwą furorę. Mężczyzna nie próżnuje, ponieważ nieustannie wymyśla nowe, czym zaskakuje swoich obserwatorów. I naprawdę trzeba mocno wytężyć umysł, aby je rozwiązać. To prawdziwa gratka dla fanów tego typu zabaw. Ten jesienny test na spostrzegawczość jest naprawdę nie lada wyzwaniem. Wśród liści Dudlof ukrył 4 jabłka. Sprawdź wraz z przyjaciółmi, czy uda ci się je szybko odnaleźć. Możesz użyć tej zagadki jako zabawy podczas wspólnej imprezy lub weekendowego leniuchowania. Z pewnością wzbudzi niemałe emocje, kiedy będziecie próbowali ją rozwiązać. Zmierzcie też czas i sprawdźcie, kto z was był najszybszy!

Rozwiązanie zagadki

Nie martwcie się, jeśli nie uda się wam znaleźć wszystkich jabłek od razu. Tak, jak już mówiliśmy, rysunki Dudolfa nie należą do najłatwiejszych. Rzadko komu udaje się od razu znaleźć wszystkie ukryte na podobnych ilustracjach przedmioty lub zwierzęta. Mimo wszystko spędzanie czasu nad  zagadkami, które regularnie publikuje w sieci, jest zawsze czystą przyjemnością. Jego prace są nie tylko urocze — często wykorzystuje motyw zwierząt — ale również dopieszczone pod kątem detali. Do ich rysowania używa cienkopisu i stosuje jeden konkretny temat, co również jest jego znakiem rozpoznawczym. Tym bardziej polecamy bliższe przyjrzenie się jego ilustracjom. To świetny trening mózgu i wzroku, zarówno dla małych, jak i dużych. Poniżej przedstawiamy rozwiązanie jesiennej zagadki. Czy udało ci się odnaleźć 4 ukryte między liśćmi jabłka?

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także