NewsyKurtka od Burberry sprawi, że będziesz wyglądać jak homar. Kosztuje jedyne 14 tysięcy

Kurtka od Burberry sprawi, że będziesz wyglądać jak homar. Kosztuje jedyne 14 tysięcy

burberry.com
burberry.com
Katarzyna
23.09.2019 09:32

Moda zawsze szokowała, przełamywała tematy tamu i zaskakiwała zarówno fanów ubraniowych trendów, jak i zwykłych śmiertelników. Jednak projekt, którym ostatnio pochwalił się dom mody Burberry sprawił, że można porządnie złapać się za głowę i zastanowić się nad jednym pytaniem - po co? Kurtka od Burberry z pewnością daje do zastanowienia...

Przy każdym kolejnym sezonie oraz gorącym okresie fashion weeków, projektanci starają się prześcignąć w co raz to dziwniejszych, i chyba można to też napisać, głupszych projektach. Zawsze wychodziłam z założenia, że moda powinna być użytkowa i wygodna, jednak kurtka od Burberry jest tego bardzo dobrym zaprzeczeniem. Pomimo tego, że pisaliśmy już o asymetrycznych spodniach czy Crocsach na obcasie z Balenciagi, to kurtka, której poświęcony jest ten artykuł, znacznie przewyższa wcześniejsze modowe wybryki. Przewyższa, a przynajmniej w kwestii ceny. Co prawda, najnowszy model odzienia wierzchniego od Burberry może wydawać się praktyczny, to jednak wygląda bardzo dziwnie.

Burberry wypuściło połączenie kurtki puchowej z eleganckim płaszczem

burberry.com
burberry.com

Hybryda kurtki puchowej z eleganckim płaszczem została wyceniona przez ekspertów z brytyjskiego domu mody, na blisko 4 tysiące euro (14 tysięcy złotych). Jeśli zdecydujemy się na noszenie pikowanej kamizelki lub płaszcza osobno, to zyskujemy całkiem ładne fatałaszki. Płaszcz w wielbłądzim kolorze oraz pikowana kamizelka z czerwoną podszewką nie budzą większych wątpliwości. Co innego gdy kamizelkę ubierzemy na płaszcz. Ubrania można ze sobą połączyć za pomocą zamka błyskawicznego. I tutaj możemy przekształcić się w homara lub gąsienicę.

burberry.com
burberry.com

Nie do końca rozumiem funkcjonalności i wygody tego modelu od Burberry i wydaje mi się, że zdecydowanie lepiej wyglądałby te ciuchy, gdyby były sprzedawane osobno. Jednak zabieg ekspertów z brytyjskiego domu mody mógł polegać na wypromowaniu wiralowego ubrania, który sprawiłby, że miłośnicy mody, ponownie przypomną sobie o marce jaką jest Burberry. Jedno jest pewne - 15 tysięcy za ubranie, dzięki któremu będziesz wyglądać jak homar, to lekka przesada.

burberry.com
burberry.com

A Tobie jak podoba się najnowszy model kurtkopłaszczyka od Burberry?

Zobacz także:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także