PoradyO tej ukrytej funkcji karty Moja Biedronka wie mało osób. Wszystko przez regulamin

O tej ukrytej funkcji karty Moja Biedronka wie mało osób. Wszystko przez regulamin

ukryta funkcja karty biedronki, fot. Genialne.pl
ukryta funkcja karty biedronki, fot. Genialne.pl
15.05.2023 11:22

Ukryta funkcja karty Biedronki może zaskoczyć każdego konsumenta. Wszystko dlatego, że mało osób w praktyce czyta sklepowe regulaminy.

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się wszelkie karty lojalnościowe lub aplikacje. Dzięki nim zbieramy punkty za zakupy i jesteśmy informowani o różnego rodzaju promocjach, a także obniżkach. Jak wiadomo, to bardzo ważne (zwłaszcza w dobie kryzysu ekonomicznego). Market Biedronka przygotował dla swoich klientów aplikację na telefony oraz fizyczną kartę Moja Biedronka (dla osób, które nie korzystają ze smartfonów). Czy jednak wiesz, że nie wszystkie osoby z jednego gospodarstwa domowego muszą wyrabiać sobie osobną kartę?

Trik z kartą Moja Biedronka

Oczywiście, instalując aplikację, mało osób czyta cały regulamin. To spore zaniedbanie, gdyż zawiera on wiele przydatnych informacji. Okazuje się, że swoje wirtualne konto możesz współdzielić z maksymalnie dwoma innymi osobami (jeden numer telefonu jest przypisany do 3 osób). Dotyczy to również karty fizycznej. Jedna osoba posiada jej pełnowymiarowy format, a dwie inne mają wersję miniaturową. Jednak przy współdzieleniu karty, istnieje pewne ograniczenie dotyczące rabatów. Otóż w przypadku limitowanych ofert bonusy przypisywane są do całego konta, a nie do każdego członka korzystającego z jednej karty. W regulaminie karty Moja Biedronka czytamy:

W przypadku, gdy dane Korzyści objęte są limitem, limit Korzyści przypisany jest do Wspólnego Konta, a nie do poszczególnych Członków Wspólnego Konta, co oznacza że Korzyści w ramach limitu mogą zostać wykorzystane przez każdego z Członków Wspólnego Konta. Takie Korzyści po ich wykorzystaniu przez danego Członka Wspólnego Konta nie będą dostępne dla pozostałych Członków Wspólnego Konta

Jeśli natomiast nagle usuniesz ze wspólnego konta jednego członka, to całe konto ulegnie skasowaniu i wszelkie uzbierane punkty czy bonusy po prostu przepadną.

ukryta funkcja karty biedronki, fot. gettyimages
ukryta funkcja karty biedronki, fot. gettyimages

Jak otworzyć wózek sklepowy bez monety?

Czy wiesz, że do odblokowania wózka w markecie wcale nie potrzebujesz monety? Możesz to zrobić innym sposobem. Po pierwsze, kasjerzy posiadają specjalne żetony, które spełniają rolę monet. Wystarczy tylko poprosić o nie pracownika. Możesz również w otwór przeznaczony na bilon włożyć klucz (oczywiście z okrągłym zakończeniem) lub breloczek (także z obłym kształtem). Ten patent w większości przypadków okazuje się skuteczny.

ukryta funkcja karty biedronki, fot. gettyimages
ukryta funkcja karty biedronki, fot. gettyimages

Ukryta funkcja plastikowych koszyków w Lidlu zrobi na tobie wrażenie

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także