PoradyPrzypinam klamerkę do słuchawki prysznica. Różnicę czuć już podczas pierwszej kąpieli

Przypinam klamerkę do słuchawki prysznica. Różnicę czuć już podczas pierwszej kąpieli

Przypinam klamerkę do słuchawki prysznica. Różnicę czuć już podczas pierwszej kąpieli
08.12.2022 12:11

Czy wiesz do czego służy spinacz na deszczownicy? Może to faktycznie dziwnie wyglądać, ale to rozwiązanie wprowadzi przyjemną atmosferę w całej łazience.

Podczas brania kąpieli chcemy, aby w łazience roznosił się przyjemny zapach. W tym celu często zapalany świece lub kadzidełka, a także inwestujemy w różnego rodzaju odświeżacze powietrza. Jednak istnieje prostszy i zdecydowanie tańszy sposób na to, aby podczas kąpieli otoczyć się ulubionym zapachem.

Obraz

Jak sprawić, aby podczas brania prysznica ładnie pachniało?

Najpierw weź drewnianą klamerkę do wieszania prania. Następnie nasącz ją ulubionym olejkiem eterycznym. Na koniec przymocuj spinacz do deszczownicy, drzwi kabiny prysznicowej lub zasłonki. Za każdym razem kiedy odkręcisz wodę i zbierze się trochę pary, to poczujesz, że spinacz zaczyna uwalniać przyjemny zapach. To naprawdę doskonały odświeżacz.

Obraz

Patent na miękkie i pachnące ręczniki

Wilgotne ręczniki mogą wydzielać woń stęchlizny. Aby do tego nie dopuścić po każdej kąpieli wietrz łazienkę i zadbać o to, aby kratka wentylacyjna zawsze była czysta. Natomiast dzięki prostemu specyfikowi Twoje ręczniki będą zawsze ładnie pachnieć. Do butelki z atomizerem wlej wodę oraz ulubiony płyn do zmiękczania tkanin. Taką miksturą spryskaj wszystkie ręczniki. Ten zabieg sprawi, że staną się miękkie, a także pachnące.

Jak zrobić odświeżacz do sedesu?

Kostki toaletowe są wyjątkowo drogie. Dlatego weź sprawy we własne ręce i zrób ją samodzielnie. Najpierw kup tubkę pasty do zębów i zrób w niej dziurki. Najlepsza będzie do tego celu pineska. Ściśnij tubkę, aby pasta mogła swobodnie wydostać się przez dziurki. Wrzuć tubkę pasty do zbiornika z wodą. Przy każdym spuszczaniu wody w Twojej toalecie będzie roztaczał się przyjemnie miętowy aromat. Odświeżacz z pasty do zębów jest bardzo wydajny i starczy na długi czas.

Cytryna jest niezawodna podczas sprzątania. Sprawdź do czego można ją wykorzystać!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także