PoradyLajfhakiTen znak wieści pecha w domu. Nastaw się na nadchodzące nieszczęścia

Ten znak wieści pecha w domu. Nastaw się na nadchodzące nieszczęścia

obraz spadający ze ściany. Fot. Gettyimages
obraz spadający ze ściany. Fot. Gettyimages
08.04.2023 17:34

Dom jest naszą przestrzenią do odpoczynku. Bezpieczną oazą, w której od czasu do czasu lubimy się schować. Uważaj jednak — ten znak wróży pecha! Jeśli zauważysz u siebie obraz spadający ze ściany w mieszkaniu, to nie będzie wróżyło zbyt dobrze...

Zwróciłeś na to uwagę? To notoryczna uporczywość? Lepiej tego nie bagatelizuj. Może oznaczać, że przyciągasz do siebie pecha. Skorzystaj z naszej rady, aby temu zaradzić.

Ten znak wróży pecha! Lepiej uważaj

Czasem zdarzy się w domu coś nieprzewidzianego. Coś, co może mocno narobić nam stracha. Zwykle takim sytuacjom przypisuje się mistyczny charakter. Przykładem są pękające samoistnie lustra czy dziwne hałasy. Są też znaki, które mówią jednoznacznie — zbliża się pech. Co robić w takiej sytuacji? Jak ustrzec się przed nieszczęściem? Mamy na to kilka cennych wskazówek!

In a deserted structure, a broken mirror stands. Framed reflection in wood. The walls are dirty and in disrepair. Depression inducing emptiness of a long abandoned structure. Natural sunlight streamin
In a deserted structure, a broken mirror stands. Framed reflection in wood. The walls are dirty and in disrepair. Depression inducing emptiness of a long abandoned structure. Natural sunlight streamin

Jaki znak w domu wróży złe wieści?

Według jednego z przesądów, kiedy obraz spadnie sam ze ściany, oznacza to nieszczęście w rodzinie oraz nieuchronną złą passę. Jest ostrzeżeniem przed zbliżającymi się przykrymi wydarzeniami dla domowników. Co ważne, ta zła wróżba jest uzasadniona tylko wtedy, jeśli obraz spadnie samoistnie. Nie liczy się moment, kiedy runie, bo źle go przed chwilą zawiesiliśmy. Eksperci powiedzieliby, że związane jest to z działaniem energii. Spadający obraz oznacza:

  • fatum, które zwiastuje negatywne wydarzenia;
  • chorobę lub wypadek kogoś z rodziny;
  • przeszkodę w czyjejś podróży;
  • śmierć kogoś z rodziny lub przyjaciół.

To poważne ostrzeżenie, którego nie można bagatelizować. Jeśli przy upadku obrazu zbije się szkło, wzmocni to negatywny wydźwięk zdarzenia. Jak chronić się przed negatywną energią?

Obraz

Sposób na przyciągnięcie szczęścia do domu

Wiele osób boi się złych znaków i szuka sposobu na to, jak ochronić dom przed złą energią. Podstawą jest stosowanie się do zasad feng shui i używanie talizmanów. Niektórzy polecają w kątach mieszkania i na wejściu rozsypać sól. Ma ona działanie oczyszczające z negatywnej energii. Taką sól później zamieć i spal. Według astrologii działanie ochronne ma fioletowa świeca. Jeśli obawiasz się pecha — zapal ją w pokoju, w którym spadł obraz. Możesz też palić ją w intencji oczyszczenia i ochrony siebie lub kogoś bliskiego. Warto również skorzystać z białej szałwii — jej palenie pozwala na pozbycie się zła. Można stosować kadzidła z jej zapachem — mają podobne działanie.

6 NAJLEPSZYCH sztuczek KARCIANYCH, których NAUCZYSZ SIĘ W MIG!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także