PoradyWiedziałeś o ukrytej funkcji suszarki do ubrań? Pomaga rozwiązać duży problem

Wiedziałeś o ukrytej funkcji suszarki do ubrań? Pomaga rozwiązać duży problem

Ukryta funkcja suszarki do ubrań bardzo ułatwia życie. Fot. Freepik
Ukryta funkcja suszarki do ubrań bardzo ułatwia życie. Fot. Freepik
04.07.2023 14:57

Wiedziałeś, że istnieje ukryta funkcja suszarki do ubrań? Ta wiedza może bardzo ci się przydać, kiedy musisz zrobić duże pranie, szczególnie w czasie brzydkiej pogody.

Wiele domowych sprzętów ma ukryte funkcje. Niektóre pozwalają lepiej wykorzystać dane urządzenie. Inne sprawiają, że dany przedmiot znajduje zupełnie nowe zastosowanie. Pewna ukryta funkcja suszarki do ubrań może bardzo się przydać, gdy musisz zrobić pranie, a na zewnątrz panuje fatalna aura.

Jaka jest ukryta funkcja suszarki do ubrań?

Ukrytą funkcję suszarki do ubrań pokazała na TikToku brytyjska użytkowniczka Laura Williams działająca pod nickiem @cleaning_at83. Ujawniła ona, że jej suszarka posiada specjalne gumowe skrzydełka, które po rozłożeniu dają dodatkowe miejsce na rozwieszenie ubrań. Nie widać ich na pierwszy rzut oka. Musisz uważnie przyjrzeć się suszarce i je odnaleźć. Co ważne, te dodatkowe elementy mają charakterystyczne rowki, które umożliwiają umieszczenie na nich wieszaków. Na każdym takim skrzydełku, choć ma ono niewielki rozmiar, zmieści się więc przynajmniej kilka sztuk odzieży.

Ukryta funkcja suszarki do ubrań rozwiąże duży problem. Fot. Freepik
Ukryta funkcja suszarki do ubrań rozwiąże duży problem. Fot. Freepik

Kiedy przyda się ukryta funkcja suszarki do ubrań?

Ukryta funkcja suszarki na ubrania, jak tłumaczy Laura, jest szczególnie przydatna, kiedy z powodu brzydkiej pogody kobieta nie może suszyć ubrań na podwórku, a ma do zrobienia duże pranie. W przypadku osób mieszkających w blokach może jednak doskonale sprawdzić się na co dzień. Zwykle nie mają one dodatkowych sznurków na pranie na zewnątrz i nawet w słoneczne dni korzystają ze stojącej suszarki. Dzięki dodatkowej przestrzeni stworzonej przez rozkładane skrzydełka, z pewnością każdy bez trudu zmieści na suszarce wszystkie wyprane rzeczy. To położy kres wszelkim rozważaniom na temat ewentualnego zakupu drugiej suszarki i możliwości upchnięcia jej w mieszkaniu lub na balkonie. Nikt nie chce przecież zagracać swojej przestrzeni do życia zbędnymi sprzętami.

Czy każda suszarka ma tę funkcję?

Użytkownicy TikTika, którzy mają podobne suszarki do modelu prezentowanego w filmie Laury, byli zachwyceni tym odkryciem. Ale co z pozostałymi suszarkami? Czy też posiadają tę ukrytą funkcję? Jak czytamy w serwisie WP Kobieta:

Nie wszystkie suszarki dostępne w Polsce będą mieć tę dodatkową funkcję. Warto się za nią rozejrzeć, dokonując zakupu domowej suszarki. Dodatkowa przestrzeń jest na wagę złota.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także