PoradyLajfhakiWłóż tę jedną rzecz do portfela, a pieniądze będą płynąć do ciebie strumieniami

Włóż tę jedną rzecz do portfela, a pieniądze będą płynąć do ciebie strumieniami

jak przyciągnąć fortunę, fot. Genialne
jak przyciągnąć fortunę, fot. Genialne
01.07.2023 14:23

Każdy z nas marzy o bogactwie. Próbujemy zdobyć pieniądze na różne sposoby. Podpowiadamy jak skutecznie przyciągnąć fortunę.

Ten prosty patent przyciągnie do twojego życia fortunę oraz naprawdę duże pieniądze. Wystarczy, że włożysz tę jedną rzecz do swojego portfela.

Jak przyciągnąć fortunę?

Jest wiele zabobonów mówiących o tym, jak do swojego życia przyciągnąć: miłość, szczęście, zdrowie i bogactwo. Szczególnie pożądane są pieniądze, bo dzięki nim żyje się o wiele łatwiej. Niektóre czary mogą przyciągnąć teżpecha, jeśli rzucamy "zaklęcie" komuś w zemście. Jednak zdania dotyczące przyciągania bogactwa są podzielone. Jedni uważają to właśnie za zabobon lub siłę sugestii, inni zaś faktycznie potwierdzają, że magia istnieje i można za jej sprawą sporo osiągnąć. My mamy dla ciebie trik na to, jak przyciągnąć do swojego życia fortunę, o której marzysz. Okazuje się, że jest to prostsze, niż się początkowo może wydawać. Wystarczy, że włożysz jedną rzecz do swojego portfela, a pieniądze będą płynąc do ciebie strumieniami!

Man with banknotes isolated in studio
Man with banknotes isolated in studio

Przyciąganie bogactwa

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. Nie zgodzimy się z tym. Wystarczy zobaczyć kobietę na zakupach, która niesie torby wypełnione wymarzonymi ubraniami czy butami. Dodatkowo pieniądze otwierają wiele możliwości, dlatego dobrze jest je mieć i przyciągać do swojego życia. Oto lista rzeczy, które powinieneś nosić w portfelu, aby bogactwo nigdy cię nie opuszczało.

  • Figurka żaby z monetą - kupisz ją w internecie, sklepach ezoterycznych lub tych z pamiątkami. Jednak chińska tradycja zaleca, aby taką figurkę ktoś nam lepiej sprezentował.
  • Listek bazylii - przesądy mówią, że noszony w portfelu gwarantuje przypływ gotówki.
  • Liść laurowy - przyciąga dobrobyt do naszego życia.
  • Łuski wigilijnego karpia - one nie tylko jak magnes przyciągają pieniądze, ale też ochraniają chronią od kradzieży i straty majątku.
  • Koci wąs - (zwłaszcza czarnego kota) ma właściwości magiczne.
  • Czterolistna koniczyna - przyciąga pieniądze i życiowe szczęście.
  • Znaleziona moneta/banknot - trzymana w portfelu pomnoży nasze finanse.

Są też przesądy dotyczące samych portfeli. Poleca się, aby nosić czerwone, ponieważ ten kolor sprzyja życiowej pomyślności i gwarantuje dopływ gotówki.

Rytuał z węglem to szybki sposób na bogactwo. Fot. Freepik
Rytuał z węglem to szybki sposób na bogactwo. Fot. Freepik
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także