InspiracjeŚwiąteczneZrób to w lany poniedziałek, a pieniądze nigdy nie opuszczą Twojego portfela

Zrób to w lany poniedziałek, a pieniądze nigdy nie opuszczą Twojego portfela

jak zapewnić sobie bogactwo w ciągu roku, fot. gettyimages
jak zapewnić sobie bogactwo w ciągu roku, fot. gettyimages

10.04.2023 08:16

Czy wiesz, jak zapewnić sobie bogactwo w ciągu roku? W wielkanocny poniedziałek możesz wykonać prosty rytuał, który zsyła pieniądze.

Jak wiadomo, bez pieniędzy trudno jest żyć. W Wielki Poniedziałek możesz sprawić, że nie zabraknie Ci ich przez cały rok (aż do następnej Wielkanocy).

Jak przyciągnąć do siebie pieniądze?

Popularny śmigus-dyngus wykorzystaj do tego, aby do swojego portfela przyciągnąć pieniądze. Ważne jest, aby rytuał wykonać w Wielkanocny Poniedziałek, gdyż wówczas woda leje się strumieniami i ma magiczną moc. Najpierw do miski wrzuć monety o różnych nominałach. Później ostrożnie polewaj je wodą. W tym samym czasie drugą ręką zataczaj w misce kręgi zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Nie zapomnij o wypowiadaniu zaklęcia: Niech wielkanocna woda przyniesie mi falę pieniędzy. Na koniec wyjmij wszystkie monety i koniecznie schowaj je do szuflady. Tylko pamiętaj, aby ich nie wycierać i przypadkiem nie wydać. Natomiast wodę z miski przeznacz do umycia rąk.

jak zapewnić sobie bogactwo w ciągu roku, fot. gettyimages
jak zapewnić sobie bogactwo w ciągu roku, fot. gettyimages

Rytuały, które ześlą bogactwo

Oczywiści już po Wielkanocy możesz spróbować skuteczności innych rytuałów, które miałyby zagwarantować Ci przypływ gotówki.

  • Istnieją pewne amulety, które noszone w portfelu sprawią, że fortuna sama do Ciebie przypłynie. Należą do nich: liście laurowe, goździki, bazylia, pestki słonecznika czy kwiaty jaśminu.
  • Do przegródki portfela, w której trzymasz banknoty, włóż też małe lusterko. W nim będą odbijały się pieniądze i to sprawi wrażenie, iż tak naprawdę posiadasz ich dwa razy więcej. Pamiętaj tylko, po wydaniu wszystkich banknotów, wyjmij też z portfela lusterko.
  • Chińczycy wierzą, że pieniądze przyciąga czerwony sznurek lub wstążka z zawiązanymi na nim ośmioma supłami. Zrób sobie taki talizman i włóż go do portfela.
  • Z portfela banknoty wyjmuj zawsze prawą ręką, a odbieraj przy użyciu lewej dłoni.
  • Jeżeli interesujesz się fazami księżyca, to w okresie od nowiu do pełni możesz przeprowadzić pewien rytuał. W czwartkowy wieczór zapal swoją ulubioną świecę oraz kadzidełko o zapachu cynamonu. To ściąga bogactwo.
  • I koniecznie odpędź od siebie wszelkie negatywne myśli związane z pieniędzmi. Przestaw się na pozytywne myślenie.

Jak złożyć serwetkę w zajączka?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także