PoradyLajfhakiZwiń w kulkę i przetrzyj szybę pod prysznicem. Trik z TikToka na zacieki i smugi

Zwiń w kulkę i przetrzyj szybę pod prysznicem. Trik z TikToka na zacieki i smugi

Jak wyczyścić kabinę prysznicową fot. ri1ya / TikTok
Jak wyczyścić kabinę prysznicową fot. ri1ya / TikTok
10.04.2023 14:50

Zacieki na kabinie prysznicowej nie wyglądają estetycznie i są dość uciążliwe w sprzątaniu. Przez nie nasza łazienka wiele traci pod kątem estetycznym. Niektórzy uporczywie używają do ich wyczyszczenia chemicznych środków. Poznaj nasz domowy patent z wykorzystaniem składnika, którego na co dzień używasz w kuchni. Kabina prysznicowa po jego zastosowaniu będzie lśnić.

Nie chcesz spędzać połowy dnia na sprzątaniu łazienki? Nie martw się, znamy trik, który bardzo Ci to ułatwi. Jego zastosowanie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i wykorzystać go na Twoje pasje. Wystarczy, że weźmiesz papier do pieczenia, a zadzieją się cuda.

Sprzątanie łazienki, nigdy nie było tak proste...

Patrzysz na swoją kabinę prysznicową i ręce Ci opadają? Widzisz smugi na całej powierzchni szyby? Nie musisz od razu się załamywać ani sięgać po radykalne - chemiczne- rozwiązania. Te, niekoniecznie są korzystne dla naszego zdrowia. Nie mówiąc już o tym, ile musisz pieniędzy na nie przeznaczyć. Nie zawsze gwarantują one też upragnione efekty. Mamy dla Ciebie skuteczny, a przede wszystkim - oszczędny patent. Dzięki niemu sprzątanie łazienki stanie się proste jak nigdy dotąd. Potrzebna będzie Ci jedna rzecz.

Sink base cabinet and mirror cabinet in white tiled bathroom with wall hung toilet
Sink base cabinet and mirror cabinet in white tiled bathroom with wall hung toilet

Jak wyczyścić kabinę prysznicową,

Będziesz zaskoczony, że papier do pieczenia to remedium na smugi osadzające się na szybie kabiny prysznicowej. Ten sposób zdradziła na swoim profilu tiktokerka @ri1ya. Musimy przyznać, że to naprawdę sprytny trik. U nas sprawdził się fenomenalnie! Zacieki udało nam się usunąć błyskawicznie. Jak to zrobiliśmy? Wedle instrukcji tiktokerki naszym pierwszym krokiem było oderwanie kawałka papieru i zwinięcie go w kulkę. Następnie po prostu przetarliśmy nim kabinę - brud od razu zniknął!

Kabina prysznicowa bez smug i zacieków

Podobnie zrobiliśmy z kranem w łazience, na którym też widać było pełno brudu. Bez zbędnego szorowania ani użycia jakichkolwiek środków - wykorzystaliśmy tylko papieru do pieczenia i osad zniknął w mgnieniu oka! Dla nas była to prawdziwa rewolucja! W komentarzach, pod nagraniem, które już stało się viralem - niektórzy polecają też ocet. Wykazuje on takie samo działanie czyszczące jak papier do pieczenia. Jedna drobna uwaga - ma swój specyficzny aromat, który nie przypadnie do gustu każdemu. Dlatego, jeśli nie lubisz ostrych zapachów, szczególnie octu, polecamy wykorzystać trik z papierem do pieczenia.

Pocięłam szmatkę i nasączyłam. W 15 min zniknął kamień z prysznica

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także