UrodaMakijażIdealny makijaż w kilka sekund. Z tym patentem nałożysz bronzer w punkt

Idealny makijaż w kilka sekund. Z tym patentem nałożysz bronzer w punkt

Sposób na nakładanie bronzera.
Sposób na nakładanie bronzera.
Źródło zdjęć: © TikTok | burymakeup

09.02.2024 16:27

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Makijaż twarzy skupia się na kilku istotnych elementach, które mają wydobyć nasze naturalne piękno. Amerykański lekarz zdradził, gdzie najlepiej nakładać bronzer, by idealnie podkreślić rysy twarzy. Pewna Polka przetestowała ten trik i zdała relację z tego, czy faktycznie warto się tak malować. Jej opinia nie pozostawia złudzeń.

Każda osoba nakładająca makijaż nie urodziła się z tą umiejętnością w ręku. Malowanie to sztuka jak każda inna, a proces wyrabiania sobie umiejętności trwa przez całe życie. Niektóre elementy makijażu, jak konturowanie, wymagają poznania swojego kształtu twarzy i testowania różnych rozwiązań. Pewien lekarz zdradził genialny sposób na konturowanie i wskazał, jak znaleźć idealny punkt na twarzy, gdzie powinno aplikować się bronzer. Jedna z TikTokerek przetestowała ten trik i dała szczerą recenzję.

Jak nakładać bronzer na twarz?

Każda twarz jest inna, dlatego nie ma jednego uniwersalnego sposobu na nakładanie kosmetyków do konturowania. Twarz nie ma być dopasowana do makijażu, a makijaż do twarzy. Właśnie dlatego smarowanie się bronzerem bywa kłopotliwe, a efekt końcowy zupełnie odstaje od tego, co prezentuje makijażystka w tutorialu. Aby znaleźć idealne miejsce na aplikacje kosmetyku, koniecznie skorzystaj z triku lekarza, który powołuje się na indywidualną symetrię twarzy i za pomocą dwóch linii jest w stanie wskazać miejsce, gdzie należy zaaplikować bronzer.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak przetestować jego sposób? Zacznij od przygotowania korektora lub jasnej, cielistej kredki. Zacznij od narysowania linii od kącika ust, aż do zewnętrznego kącika oka. Ma to być długa, prosta linia łącząca dwa punkty. Następnie narysuj kolejną linię od skrzydełka nosa prosto do ucha. Powstaną dwa skrzyżowane odcinki, które wyznaczają miejsce aplikacji bronzera. Czy trik faktycznie działa? Pewna Polka postanowiła to sprawdzić na własnej skórze.

Czy patent na nakładanie bronzera działa?

Trik z nakładaniem bronzera nie mógł się odbyć bez rzetelnego testu u TikTokerki "burymakeup", która sprawdziła go na wizji. Kobieta postępuje dokładnie tak samo jak lekarz na nagraniu. Początkowo jest nieco sceptycznie nastawiona, lecz wszystko zmienia się po roztarciu bronzera na policzku. Dla porównania maluje drugą stronę twarzy w standardowy dla niej sposób. Różnica jest diametralna!

Patrząc na oba policzki makijażystki, można zobaczyć znaczną różnicę w ogólnym wyglądzie twarzy. Sposób lekarza nadaje lekkości i subtelnie podkreśla rysy twarzy, bez "brudnego efektu". Druga strona wydaje się ciężka, a bronzer jest zaaplikowany zbyt wysoko. Kobieta jest zachwycona i twierdzi, że od dziś będzie się malować tylko w taki sposób. Warto przetestować trik na własnej skórze. Może się okazać, że bronzer nałożony w ten sposób zupełnie odmieni twoją twarz!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także