PoradyZrób jedną rzecz, a dowiesz się, kto rzucił na ciebie klątwę. Sprawca sam się ujawni

Zrób jedną rzecz, a dowiesz się, kto rzucił na ciebie klątwę. Sprawca sam się ujawni

Jak zdemaskować klątwę i przekonać się kto ją rzucił? Fot. GettyImages
Jak zdemaskować klątwę i przekonać się kto ją rzucił? Fot. GettyImages
05.06.2023 12:00

Klątwa, nawet rzucona przez przypadek, może nieźle namieszać w życiu. Pod wpływem uroku nic nam nie wychodzi i źle się czujemy. Jest prosty sposób, by zdemaskować klątwę i sprawdzić, kto ją rzucił. Wystarczy zrobić prostą rzecz.

Klątwy są rzucane celowo, ale czasem również przypadkowo. Bywa nawet, że nieświadomie sami je na siebie ściągamy, np. trzymając w domu przedmioty przynoszące pecha. Jeśli uważasz, że ktoś źle ci życzy, możesz w prosty sposób sprawdzić, kto to jest. Potrzebujesz tylko 1 rzeczy, by zdemaskować osobę, która rzuciła klątwę.

Po czym poznać, że ktoś rzucił klątwę?

Według osób przesądnych, klątwy i uroki najczęściej sprawiają, że znacznie pogarsza się nasze samopoczucie. Pod ich wpływem możemy odczuwać spadek energii, a nawet smutek. Efektami rzuconego uroku mogą być również: prześladujący nas pech, pogorszenie sytuacji finansowej, niepowodzenia w sferze miłosnej czy problemy w pracy.

Jak zdemaskować klątwę? Fot. Freepik
Jak zdemaskować klątwę? Fot. Freepik

Jak zdemaskować klątwę?

W pierwszej kolejności powinieneś upewnić się, że znajdujesz się pod wpływem klątwy. Przygotuj szklankę z wodą i wrzuć do niej kolejno kilka świeżo zgaszonych zapałek. Jeśli będą się zanurzać, to znak, że ktoś rzucił na ciebie urok. Być może było to świadome działanie, a może klątwa została rzucona przypadkowo. Bez względu na przyczynę, możesz łatwo sprawdzić, kto jest winny twoich nieszczęść.

  • Do demaskowania klątwy przystąp wieczorem, kiedy nikogo nie będzie w domu.
  • Zapal świecę. Pomyśl przez chwilę o problemach, które uważasz za skutek klątwy.
  • Wypowiedz na głos słowa: Kto rzucił klątwę, niech przyjdzie do mnie i przyniesie (tu umieść jakiś charakterystyczny przedmiot np. łyżeczkę, cukier, sól czy pusty słoik).
  • Zgaś świecę palcami zmoczonymi wcześniej w wodzie.
  • Osoba, która rzuciła klątwę, odwiedzi cię i zupełnie nieświadomie przyniesie ze sobą przedmiot, o którym wspomniałeś w swoim zaklęciu.

Jak odczynić klątwę?

Prostym sposobem na odczynienie uroku jest ściągnięcie do domu dobrej energii. Złe moce przepędzisz, oddając się medytacji i skupiając na pozytywach. Możesz również zastosować kąpiel w ciepłej wodzie z solą morską i świeżymi kwiatami rumianku (nasyp 1 garść na taflę). Zapal w łazience świecę i zanurz się w wodzie 3 razy, a następnie dokładnie się umyj. Pamiętaj, że klątwa może nie być skutkiem tego, że ktoś źle ci życzy. Sam możesz ją na siebie ściągnąć, m.in. przechowując w domu dziurawe buty.

Jak zdemaskować klątwę? Fot. Pixabay
Jak zdemaskować klątwę? Fot. Pixabay
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także