PoradyRób to codziennie, a fart nigdy cię nie opuści. To najprostszy rytuał szczęścia

Rób to codziennie, a fart nigdy cię nie opuści. To najprostszy rytuał szczęścia

Rytuał szczęścia, fot. Gettyimages, Youtube/TrueTrueAstrology
Rytuał szczęścia, fot. Gettyimages, Youtube/TrueTrueAstrology

02.06.2023 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy chciałby mieć w życiu szczęście. Nie każdy jednak wie, jak je przyciągnąć. Istnieją proste sposoby, by zapewnić sobie powodzenie na różnych polach. Możesz m.in. wykonać rytuał szczęścia. Są na to 3 sprawdzone sposoby.

Jeśli masz wrażenie, że prześladuje cię pech i chcesz to zmienić, wiedz, że jest to bardzo proste. Wystarczy wykonać rytuał szczęścia, który przyciągnie pozytywne zdarzenia do twojego życia. Możesz go wykonać na 3 sposoby. Wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada i zacznij działać.

Co przyciąga szczęście?

Sposobów na przyciągnięcie szczęścia jest wiele. Niektórzy wierzą w moc amuletów, inni w magiczne rytuały. Jeszcze inni uważają, że szczęśliwe zdarzenia można przyciągnąć, po prostu mając pozytywne nastawienie do życia. Dla zwolenników każdej z tych metod mamy inny rytuał na szczęście. Wybierz ten, który najbardziej ci odpowiada i zapewnij sobie powodzenie we wszystkich sferach życia.

Rytuał szczęścia pomoże przyciągnąć powodzenie w życiu. fot. Pixabay
Rytuał szczęścia pomoże przyciągnąć powodzenie w życiu. fot. Pixabay

Jak przyciągać szczęście każdego dnia?

Zacznijmy od prostego rytuału szczęścia, który wcale nie wiąże się z wykorzystaniem magicznych mocy czy energii Wszechświata. Ma podstawy w psychologii i jest praktyką polecaną przez terapeutów.

 • Przygotuj pusty słoik.
 • Na zakończenie każdego dnia zastanów się, co dobrego cię w nim spotkało i zapisz to wraz z datą na karteczce. Następnie złóż ją i umieść w słoiku.
 • Kiedy dopadnie cię złe samopoczucie i przeświadczenie, że masz pecha, wyjmij karteczki i zacznij czytać. To świetny sposób na poprawę humoru i przypomnienie sobie, ile masz szczęścia.
 • Zamiast metody z karteczkami i słoikiem możesz zastosować "dziennik wdzięczności". W notesie zapisuj codziennie wszystkie pozytywne zdarzenia.
 • Zarówno słoik z karteczkami, jak i "dziennik wdzięczności" to świetne sposoby, by każdego dnia dostrzegać w swoim życiu pozytywy. Dzięki nim nauczysz się cieszyć z małych rzeczy i dostrzeżesz, że masz mnóstwo szczęścia.

Jak wykonać księżycowy rytuał szczęścia?

Jeśli moc pozytywnego myślenia to dla ciebie za mało, możesz wykonać rytuał szczęścia przed nowiem księżyca. Przywraca on spokój ducha i zapewnia pomyślność. Zacznij wykonywać go 3 dni przed nowiem i powtarzaj przez tydzień.

 • Przygotuj płaski, okrągły talerz, białą świecę, 7 płatków czerwonej róży oraz garść gruboziarnistej soli.
 • Połóż talerz na stole i rozsyp sól wokół jego brzegów.
 • Rozłóż na okręgu z soli płatki róży.
 • Ustaw świecę na środku talerza i zrelaksuj się.
 • Oddychaj powoli. Wyobraź sobie, że jesteś w korytarzu pełnym drzwi; wszystkie drzwi otwierają się i w twoim kierunku płyną szczęście, miłość oraz pieniądze.
 • Oczyść umysł ze wszystkich negatywnych myśli, pozwól odejść wszystkim złym doświadczeniom w niepamięć. Skup się na pozytywnych wydarzeniach w swoim życiu i podziękuj za nie na głos.
 • Na zakończenie medytuj przez 10 minut. Po tym czasie zgaś świecę i zabierz ze stołu akcesoria, których używałeś do wykonania rytuału.
Rytuał szczęścia wykonasz z białą świecą i płatkami róży. Fot. Pixabay
Rytuał szczęścia wykonasz z białą świecą i płatkami róży. Fot. Pixabay

Jak zrobić amulet przynoszący szczęście?

Jeśli rytuał szczęścia do ciebie nie przemawia lub wolisz metodę, która chroni przed pechem bez przerwy, możesz wykonać amulet, który zawsze będziesz nosić przy sobie. Przygotuj niewielki, srebrny lub złoty woreczek. Następnie umieść w nim: miętę, rumianek, pieprz oraz rozmaryn. W trakcie wkładania ich do woreczka wyobrażaj sobie ich ochronną moc. Na koniec umieść w woreczku swój ulubiony kamień i dokładnie zawiąż sakiewkę. Noś ten amulet zawsze przy sobie, a los będzie ci sprzyjał.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także