PoradyLajfhakiJuż za kilka dni krwawy księżyc zmieni nam życie o 180 stopni. Sprawdź, co przyniesie

Już za kilka dni krwawy księżyc zmieni nam życie o 180 stopni. Sprawdź, co przyniesie

pełnia księżyca październik 2023, fot. Gettyimages
pełnia księżyca październik 2023, fot. Gettyimages
25.10.2023 16:04

Wielu z nas rzadko spogląda w niebo, a co dopiero sprawdza fazy księżyca czy ruchy planet. Uważamy, że dzieje się to obok nas, przez co nie ma większego znaczenia. Jednak nic bardziej mylnego. Sprawdź, co przyniesie krwawy Księżyc w październiku 2023 roku.

Zbliżający się czas pełni to nie tylko oślepiający blask księżyca, a ciekawe zjawisko astrologiczne, które może przewrócić życie do góry nogami. Dokładnie 28 października o godzinie 22:24 na niebie pojawi się krwawy Księżyc nazywany także Pełnią Myśliwych. Jednak co oznacza to dla nas?

Co niesie ze sobą pełnia Księżyca w październiku?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo połączeni jesteśmy z otaczającym nas światem. Nie chodzi tutaj wyłącznie o kontakty społeczne lub naturę, a o coś więcej. Nieboskłon nad naszymi głowami, fazy Księżyca, a nawet cały Układ Słoneczny mają wpływ na nasze życie. Okazuje się, że już w momencie narodzenia każdy z nas otrzymał indywidualną mapę nieba, która jest wyznacznikiem wielu istotnych sfer życia. Jednak pełnia Księżyca to comiesięczne ciekawe zjawisko, które jest wyczuwalne na co najmniej kilka dni wcześniej. Na pewno wielu z nas odczuwa potrzebę zmian, ale też obniżony nastrój lub brak energii. Mogą nawet pojawić się stany lękowe lub depresyjne, zagubienie, konflikty, a nawet irytacja.

Obraz

Co zmieni Krwawy księżyc?

Stan niechęci oraz marazmu dzięki niemu odejdzie w zapomnienie. Moc Pełni Myśliwych to energia zmian, która pozwoli nam odciąć się od tego, co ciągnie nas w dół. W tym czasie dostaniemy "wiatr w żagle", niebywałą pewność siebie, jak również odwagę, aby zmieniać swoje życie. Wiele osób zakończy pewne etapy życia, co wcale nie oznacza końca ich drogi, a nowego i wiele lepszego początku. Nasze ograniczenia znikną, tak samo jak problemy, które wydawały się nie do pokonania. Krwawy księżyc ma odpowiedzi na wiele trudnych do rozstrzygnięcia spraw, które od pewnego czasu mogą na nas ciążyć. W wielu aspektach życia relacje, jak również atmosfera, zaczną się oczyszczać, a powstawać zacznie nowe. Pełnia ta zadziała na nas lepiej niż mocne promienie letniego słońca!

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także