PoradyLajfhakiMiłość aż po grób czy ryzyko zdrady? Zamiary drugiej połówki odczytasz z linii małżeństwa na dłoni

Miłość aż po grób czy ryzyko zdrady? Zamiary drugiej połówki odczytasz z linii małżeństwa na dłoni

linia małżeństwa na dłoni, fot. Getty Images
linia małżeństwa na dłoni, fot. Getty Images
18.10.2023 12:44

Małżeństwo to nowy początek życia, kiedy dwie osoby obiecują sobie miłość aż do śmierci. Jednak okazuje się, że można to zweryfikować sztuką chiromancji. Sprawdź, na co wskazuje linia małżeństwa na dłoni.

Nasze wewnętrzne strony rąk są niczym otwarta księga, z której możemy wyczytać wiele przydatnych w codziennym życiu informacji. Zazwyczaj możemy spotkać wróżki, które oferują, że powiedzą nam całą prawdę po spojrzeniu na dłonie. Okazuje się, że możemy zrobić to sami. W ten sposób sprawdzisz trwałość małżeństwa.

Gdzie znajduje się linia małżeństwa na dłoni?

Decyduje ona o tym, jak ułoży się nasze życie uczuciowe w przyszłości. Wynika to z dawnej sztuki chiromancji, która polega na odczytywaniu losu ludzkiego z linii znajdujących się na dłoniach. Właśnie w nich zapisany jest nasz charakter, osobowość, choroby, a nawet miłość. Najbardziej znana linia, to linia życia, w której zapisane są emocje oraz witalność człowieka. Zaraz po niej widnieje linia losu. Przepowiada ona karierę i majątek, jaki mamy zdobyć w życiu. Równie istotna jest linia serca wskazująca na nasze emocje, jak również wybory podejmowane pod dyktandem serca lub rozumu. Linia małżeństwa znajduje się poniżej małego palca, a obrazuje trwałość naszych związków. Dzięki niej dowiemy się, ile razy wyjdziemy za mąż lub czy będziemy wieść spokojne małżeńskie życie.

Obraz

Co musisz wiedzieć o linii małżeństwa

Szukać jej powinniśmy na dłoni dominującej, ponieważ wynika to z podstawowych zasad chiromancji. Dlatego skup się na lewej lub prawej dłoni, a z pewnością zobaczysz tam swoje życie miłosne. Starożytni nadawali dłoniom ogromne znaczenie. Według nich lewa ręka symbolizowała los człowieka oraz wszystkie zdarzenia, na które nie mamy wpływu. Natomiast prawa określana była mianem dłoni dobrej woli. Obrazowała to, co stworzyliśmy oraz pokazywała wyniki naszych działań. Zaraz obok linii małżeństwa znajdują się małe linie, które świadczą o naszym potomstwie. Zazwyczaj biegną one od linii małżeństwa w górę co ma nierozerwalny związek z naszym życiem uczuciowym. Okazuje się, że nie świadczą one tylko o liczbie dzieci, ale też ich płci oraz stanie zdrowia.

Young pretty fair-skinned female raised hands while isolated over white background, showing her palms to camera and keeping all fingers separetely
Young pretty fair-skinned female raised hands while isolated over white background, showing her palms to camera and keeping all fingers separetely
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także