PoradyLajfhakiOto co kształt nosa mówi o charakterze. Zdradza więcej, niż myślisz

Oto co kształt nosa mówi o charakterze. Zdradza więcej, niż myślisz

Oto co kształt nosa mówi o charakterze. Zdradza więcej, niż myślisz
13.10.2023 13:16

Bardzo często uważa się, że wygląd fizyczny nie ma wpływu na nasz charakter. Jednak często można przekonać się, że poznana osoba jest prawdziwym wilkiem w owczej skórze. Okazuje się, że istotnym elementem w naszej osobowości jest twarz. Dlatego sprawdź, co kształt nosa mówi o charakterze.

Zazwyczaj deklarujemy się, że nie zwracamy uwagi na wygląd drugiego człowieka. Jednak prawda jest zupełnie inna, ponieważ według badaczy pierwsze 5 sekund w towarzystwie nowych osób, wyrabia o nas zdanie lub opinię. Jednak w tym przypadku chodzi o nos, czyli element twarzy, który często jest niepozorny.

Co kształt nosa mówi o charakterze?

Okazuje się, że ma on niebagatelne znaczenie, które świadczy o naszej osobowości. Bardzo wiele osób nie lubi swoich nosów, przez co decyduje się na ich korektę chirurgiczną. Dzięki temu pozbywają się kompleksów i odzyskują pewność siebie. Jednak zazwyczaj nie przykładamy do swoich nosów specjalnej uwagi, a okazje się, że ich kształtzdradza bardzo dużo.

  • Osoby posiadające wąskie nosy, uważane są za bardzo pewne swego. Wyróżniają je ambicja, determinacja oraz upartość, której może pozazdrościć rogate zwierzę. To właśnie wąskonosy mają zawsze ostatnie zdanie w każdej sprawie, a kiedy popełnią błąd, to ciężko się do niego przyznają. Dążą do jak największych sukcesów zawodowych, kosztem innych sfer życia, które są dla nich drugorzędne.
  • Właściciele prostych i proporcjonalnych nosów to prawdziwe pracusie, którzy mają "to coś". Zawsze w swoim życiu kierują się logiką, dzięki czemu kalkulują na chłodno oraz nigdy nie poddają się emocjom. Intuicja również nie jest dla nich drogowskazem, a na dodatek zawsze mówią prawdę. Wyznają zasadę, że dane słowo musi zostać spełnione, przez co zawsze można na nich polegać. Nigdy nie oceniają innych ludzi pochopnie i zawsze im ufają oraz w każdym doszukują się pozytywnych cech.
Portrait. Beautiful woman in close-up
Portrait. Beautiful woman in close-up

Co jeszcze można odczytać z kształtu nosa?

  • Długie i proste nosy zakończone spadzistym końcem świadczą o niebywałej odwadze oraz determinacji. Są to osoby, które nie znają słowa "niemożliwe" i zawsze wiedzą, czego chcą od życia. Błyskawicznie podejmują nawet najtrudniejsze decyzje, a przy tym działają szybko. Przez co często uchodzą za "kąpanych w gorącej wodzie". Lubią też adrenalinę oraz nowe wyzwania, dzięki którym wychodzą ze strefy komfortu. Nuda i rutyna są dla nich wręcz katorgą.
  • Posiadacze haczykowatych nosów mają wygórowane ambicje, przez co uwielbiają być w centrum uwagi. Noszą w sobie przekonanie o swojej ogromnej wartości i są straszliwymi zazdrośnikami. Cechuje ich ogromna wyobraźnia oraz kreatywność, ponieważ posiadają wiele talentów.
  • Kochający przygodę wyróżniają się małymi zadartymi nosami. Mają ogromną wrażliwość i empatię, ale są całkowicie nieodpowiedzialni. Cały czas posiadają masę pomysłów, przez co konsekwentnie je realizują. Na dodatek przyciągają do siebie innych niczym magnes, ze względu na czar osobisty oraz zmysłowość.
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także