PoradyLajfhakiRajstopy na głowę. Ten prosty trik świetnie zabezpiecza włosy

Rajstopy na głowę. Ten prosty trik świetnie zabezpiecza włosy

Rajstopy na głowę. Ten prosty trik świetnie zabezpiecza włosy
03.05.2023 00:34

Każda kobieta wie, jak trudno ułożyć włosy rano, szczególnie kiedy nam się śpieszy. Warto wiedzieć, że pocieranie głową o poduszkę niszczy kondycję naszych włosów poprzez elektryzowanie się ich, a może nawet powodować kołtuny. Dlatego z pomocą przychodzą nam rajstopy, które są popularnym dodatkiem w naszej szafie. Sprawdź metodę, w której zakłada się rajstopy na włosy.

Na pomysł ten wpadła Tiktokerka Amber Castoreno, która interesuje się modą i urodą oraz dzieli się swoimi trikami na tej platformie społecznościowej. Nagranie ze sposobem zakładania rajstop na głowę zostało odtworzone już około 301 tysięcy razy, tym samym stając się nowym trendem.

Rajstopy na włosy - poznaj ten trik

Pomysł Amber wydawać może się dziwny, a nawet śmieszny. Jednak jest naprawdę skuteczny i sprawdzi się kobietom, które mają naturalnie proste włosy lub często je prostują. Ponieważ dzięki założeniu rajstop na głowę zabezpieczamy strukturę włosa przed łamaniem i pocieraniem o poduszkę oraz budzimy się z gotową fryzurą rano, co dodatkowo oszczędza nasz czas oraz skraca poranne przygotowywania.

Krok po kroku załóż rajstopy na włosy

  • Na początku musisz odciąć końce rajstop w miejscu, gdzie są palce;
  • Teraz załóż rajstopy na głowę tak, aby znajdowała się na niej część rajstop, która jest w pasie;
  • Podziel włosy na dwie części i każdą z nich wsadź do osobnej nogawki rajstop;
  • Zawiń końce rajstop wokół głowy, a na koniec zwiąż je tak, aby nie zsuwały się i nie przeszkadzały podczas snu;
Obraz

Dobierz odpowiednią fryzurę dla twojego kształtu twarzy

Musisz wiedzieć, że dobór odpowiedniej fryzury do kształtu twojej twarzy korzystnie podkreśli twoją urodę oraz odmłodzi o wiele lat. Wyróżniamy pięć rodzajów kształtu twarzy: owalną, kwadratową, pociągłą, w kształcie serca oraz okrągłą. Dlatego dla twarzy owalnej pasować będzie większość fryzur, które mogą być zarówno bardzo krótkie jak i bardzo długie. Do twarzy kwadratowej świetnie sprawdzi się fryzura asymetryczna, która odciągnie uwagę od rysu szczęki. Natomiast twarz pociągła znakomicie będzie wyglądać we fryzurach do długości linii brody oraz krótszych. Czwarty rodzaj, czyli twarz w kształcie serca będzie wyglądała korzystnie w cieniowanych lub strzępionych fryzurach i grzywkach. Twarz okrągła zostanie ładnie zrównoważona przy fryzurze dłuższego boba.

11 doskonałych sposobów na składanie ubrań!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także