PoradyLajfhakiTa metoda randkowania bije rekordy popularności wśród młodych. Nie trafi do każdego

Ta metoda randkowania bije rekordy popularności wśród młodych. Nie trafi do każdego

date stackingiem, fot. Getty Images
date stackingiem, fot. Getty Images

26.10.2023 14:02, aktual.: 28.10.2023 15:22

Znalezienie drugiej połówki w dzisiejszych czasach to prawdziwe wyzwanie. Mimo że internet oferuje mnóstwo portali randkowych, to odszukanie tam kogoś, kto będzie nam odpowiadał, graniczy z cudem. Może warto zainteresować się "date stackingiem", który jest nowoczesną formą chodzenia na randki. W skrócie polega na odbyciu paru spotkań tego samego wieczoru.

Jeśli kiedykolwiek umawiałeś się przez portale randkowe, wiesz, jak często ludzie oszukują co do tego kim naprawdę są. W rezultacie poznałeś osobę, która jest zupełnie inna, niż zakładałeś. Czas, który przeznaczyłeś na spotkanie, został zmarnowany, a ty tracisz wiarę w randkowanie. Może pora zmienić strategię działania i wypróbować inną metodę poszukiwań drugiej połówki?

Czym jest date stacking?

Czas to jedna z najcenniejszych wartości w obecnym świecie. Żyjemy w ciągłym pośpiechu, a nasze kalendarze pękają w szwach. Nie ma miejsca na długie randki, które i tak najczęściej kończą się fiaskiem. Aby ograniczyć nam przykrości, powstała nowa forma randkowania, którą docenia coraz więcej osób. Date stacking polega na umawianiu się z kilkoma osobami tego samego dnia. Zazwyczaj dzieje się to w okolicy, więc możemy szybko przejechać się z jednego miejsca w drugie. Półgodzinna pogawędka przy kawie może być znacznie lepsza nić kilkugodzinne spotkanie. Jeśli druga osoba nie będzie w twoim guście, nie zmarnujesz na nią zbyt wiele czasu, a być może następna randka okaże się znacznie bardziej owocna. Większość osób potrzebuje kilku minut, by stwierdzić, czy dalsze rozwijanie relacji ma sens.

Obraz

Czy ta metoda jest dla każdego?

Niestety ten sposób może być nieco kłopotliwy dla osób, które potrzebują znacznie więcej czasu na poczucie się sobą w obcym towarzystwie. Trzydzieści minut będzie jedynie rozgrzewką i przełamaniem pierwszych lodów, tymczasem spotkanie dobiega końca. Inni mogą czuć się źle ze sobą, gdy muszą widzieć się z kilkoma osobami w przeciągu kilku godzin. Taka metoda zawierania znajomości jest dla tych, którzy nie lubią długich zalotów i przede wszystkim szukają osoby, z którą złapią świetny kontakt już od pierwszych chwil.

Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także