PoradyTen nieetyczny trik stosują w samolotach niektórzy wredni pasażerowie. Nie mają sumienia

Ten nieetyczny trik stosują w samolotach niektórzy wredni pasażerowie. Nie mają sumienia

Ten nieetyczny trik stosują w samolotach niektórzy wredni pasażerowie. Nie mają sumienia
09.05.2023 14:12

Ten nieetyczny trik w samolocie stosuje już całkiem spora rzesza pasażerów. Chociaż może budzić kontrowersje, to rozwiązuje uciążliwy problem.

Obecnie podróżowanie jest bardzo łatwe i szybkie. Wiele osób wybiera do tego celu samolot. Bilety można kupić w atrakcyjnych cenach, a na udać się na urlop do dowolnego kraju. Jednak przewoźnicy chcąc zabrać na pokład jak największą liczbę pasażerów, nieustannie zmniejszają przestrzeń dla nich. Fotele są ustawiane coraz ciaśniej, a podróżni mają naprawdę mało miejsca na to, aby rozprostować nogi. Szczególnie cierpią na tym ludzie wysocy.

Jakie triki stosują ludzie w samolotach?

Oczywiście fotele w samolotach są rozkładane. To może zagwarantować trochę więcej komfortu. Jednak jeżeli rozłożysz swoje siedzenie, to automatycznie zmniejszysz przestrzeń osobie, która zajmuje miejsce za Tobą. Z drugiej strony ten pasażer mógłby również rozłożyć swój fotel. Ta sytuacja jest dość kontrowersyjna i każdy ma o niej swoje zdanie. Niektórzy pomimo ciasnoty nie chcą odchylać swojego fotela, żeby nie ograniczać miejsca innemu pasażerowi. Natomiast inni zupełnie się tym nie przejmują i na pierwszym miejscu stawiają swój własny komfort. Takie sytuacje nie lubią próżni i ktoś wpadł na pomysł jak zmusić kłopotliwego podrożonego do złożenia swojego fotela. Patent jest prosty. Wystarczy rozkręcić maksymalnie klimatyzację i wentylator skierować wprost na czubek głowy osoby siedzącej przed nami. Sposób może nie jest do końca etyczny, ale można go zastosować w przypadku niemiłego człowieka.

Nieetyczny trik w samolocie, fot. gettyimages
Nieetyczny trik w samolocie, fot. gettyimages

Nie traktuj obsługi jak podniebnych kelnerów

Niestety wiele osób odnosi się z wyższością do personelu pokładowego. To bardzo nietaktowna praktyka. Musisz wiedzieć, że stewardzi nie tylko roznoszą posiłki. Oni są odpowiednio przeszkoleni i dokładnie wiedzą jak należy zachować się w danej (i przede wszystkim kryzysowej) sytuacji. Dlatego zawsze powinieneś wykonywać ich polecenia. Co więcej nigdy z nimi nie dyskutuj. Traktuj stewardów z szacunkiem i pamiętaj, że wszelkie ich decyzje są podyktowane troską o Twoje bezpieczeństwo.

Nieetyczny trik w samolocie, fot. gettyimages
Nieetyczny trik w samolocie, fot. gettyimages

Poznaj sekrety linii lotniczych, o których stewardessy nie lubią mówić

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także