PoradyLajfhakiWrzucam kulki z folii aluminiowej do prania. Oszczędzam setki złotych!

Wrzucam kulki z folii aluminiowej do prania. Oszczędzam setki złotych!

folia aluminiowa do prania fot. genialne.pl
folia aluminiowa do prania fot. genialne.pl
03.05.2023 14:55

Słyszałeś o nowym patencie na udane pranie? Będziesz zaskoczony jego działaniem, a ta czynność przestanie być żmudnym obowiązkiem. Dowiedz się, jak działa folia aluminiowa do prania. Możesz przy tym sporo zaoszczędzić!

Jeśli szukasz oszczędności w kwestii prania - mamy coś dla Ciebie. Ten patent sprawi, że nie odchudzisz swojego portfela i zostanie Ci sporo pieniędzy na drobne przyjemności. Zapomnisz też o niedokładnie wypranych ubraniach!

Folia aluminiowa do prania? - to żadna czarna magia!

Pranie ubrań wydaje Ci się loterią? Nigdy nie wiesz, czy Twoje ubrania dokładnie się upiorą? Masz dość elektryzowania się ubrań lub zapachu po wyjęciu z pralki? Możesz o tym zapomnieć! Folia aluminiowa załatwi sprawę. Odstawisz na bok wszystkie płyny zmiękczające i wiele na tym zaoszczędzisz. W końcu koszt takiego detergentu za litr to nawet ponad 8-12 zł - w skali roku daje to już niezłą sumę. Dlatego w dzisiejszych czasach warto szukać oszczędności. Pokażemy Ci, jak działa folia aluminiowa wrzucona w postaci kulek do pralki.

genialne.pl
genialne.pl

Jak działają kulki aluminiowe w pralce?

Elektryzowanie się ubrań to częsty problem. Kulki aluminiowe to dobre rozwiązanie - nie tylko wzmocnią działanie detergentu, ale też przyspieszą suszenie. W jaki sposób? Wystarczy, że weźmiesz trochę folii aluminiowej i zrobisz z niej 3 kulki aluminiowe. Wrzuć je do pralki wraz z ubraniami. Dzięki działaniu statycznym kulek - prana odzież przestanie się elektryzować. Korzyścią ich stosowania jest to, że możesz je używać nawet przez sześć miesięcy. Problem z głowy, a jaka oszczędność!

genialne.pl
genialne.pl

Poznaj sposób na oszczędne pranie

Szukasz sposobu, aby zaoszczędzić na praniu? Mamy na to sposób. Zastosuj "palm trick", który zagwarantuje Ci zmniejszenie zużycia energii podczas prania. Jak to zrobić? Przed włączeniem prania sprawdź ilość ubrań w bębnie pralki. Jeśli jest ich za dużo, będzie potrzebna większa ilość wody i energii, a to wpłynie na wyższe rachunki i gorszy efekt prania. Dlatego sprawdź przed włączeniem pralki, czy masz dużo wolnego miejsca w bębnie. Jeśli Twoja ręka mieści się między ubraniami a ścianą bębna, możesz być spokojny o oszczędność prania.

6 genialnych trików, które ułatwiają pranie. Każdy powinien je znać

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także