PoradyLajfhaki18-miesięczna Magnolia przerosła 3-letnią siostrę. Dziecko gigant rośnie jak na drożdżach

18‑miesięczna Magnolia przerosła 3‑letnią siostrę. Dziecko gigant rośnie jak na drożdżach

dziecko gigant fot. clarajaethomas / Instagram
dziecko gigant fot. clarajaethomas / Instagram

14.06.2023 18:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mówi się, że dzieci rosną jak na drożdżach. W przypadku tej dziewczynki powiedzenie jest to jak najbardziej adekwatne. Rośnie tak szybko, że mówią na nią dziecko gigant! Poznaj jej historię.

18-miesięczna Magnolia jest dzieckiem, które z pewnością wyróżnia się na tle innych dzieci swoim wzrostem. Do tego stopnia, że w mediach społecznościowych ma wielu fanów, którzy obserwują jej codzienne perypetie.

Dziecko gigant urodziło się w USA

Magnolia to wyjątkowa dziewczynka, która nie skończyła jeszcze roku, a już patrzy na nią cały świat. Mimo że urodziła się w wadze i rozmiarze standardowym dla noworodków - szybko zaczęła rosnąć do tego stopnia, że nazywa się ją Dziecko Gigant. Dlatego można powiedzieć wedle popularnego porzekadła, że "rosła jak na drożdżach". I to naprawdę, ponieważ już po półtora roku miała 91 cm wzrostu i ważyła 18 kg. Jest to zaskoczeniem, ponieważ przerosła tym samym swoją 3-letnią siostrę! Dlatego jej dorastanie robi niemałe wrażenie! Jej matka nie kryła obaw przed tak szybkim wzrostem dziecka. Chwilami z życia swojej córki dzieli się w mediach społecznościowych, dzięki czemu zbudowała już niemałą społeczność obserwatorów.

Co jest powodem dużego wzrostu dziewczynki?

Lekarz jednak wyjaśnił matce Magnolii, że mimo tak dużych rozmiarów, rozwija się ona prawidłowo. To z pewnością trochę ja uspokoiło. Winne jej wzrostowi są geny. Jest to trochę paradoksalne, ponieważ oboje jej rodziców są niskiego wzrostu. Jednak dalsza rodzina dziewczynki już należy do osób wysokich i najprawdopodobniej to jest przyczyną jej wysokiego wzrostu. Na szczęście, jak zdradziła matka Magnolii, jej córka odkąd skończyła rok, zachowała tę samą wagę i wzrost, dzięki czemu może na razie zaoszczędzić na kupowaniu ubrań. A przecież to na pewno było niemałym wydatkiem, kiedy jej córka rosła w szybkim tempie.

Duże stopy u dziecka

Pojawił się jednak inny problem - dziewczynce zaczęły bardzo rosnąć stopy. W rozmowie z "Mirror" matka Magnolii zdradziła, że teraz kupuje jej buty praktycznie co miesiąc! Śmieje się też, że jej córka jest siłaczką. Na swoim profilu na TikToku zamieściła nagranie, jak Magnolia łapie się za 10-kilogramowe ciężarki. Pod filmem pojawiło się wiele komentarzy internautów, dla których dziewczynka jest kimś niezwykle uroczym i wyjątkowym. I z chęcią obserwują jej życiowe perypetie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także