PoradyPsychologiaCzy czuwa nad tobą Anioł Stróż? Jego sygnały łatwo przegapić

Czy czuwa nad tobą Anioł Stróż? Jego sygnały łatwo przegapić

Po tym poznasz, że Anioł Stróż nad tobą czuwa
Po tym poznasz, że Anioł Stróż nad tobą czuwa
Źródło zdjęć: © Getty Images, | Nico de Pasquale

06.11.2023 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele osób wierzy w to, że czuwa nam nami anioł stróż, który dzielnie chroni nas przed wszystkimi nieszczęściami. Są tacy, którzy uważają, że bardzo łatwo go zobaczyć, bo pozostawia po sobie różne znaki. Większość z nas nawet nie zwraca na nie uwagi, a to subtelne sygnały od naszego osobistego obrońcy.

Każdy z nas ma swoje przekonania w życiu. Jedni wierzą w anioła stróża, inni w przewodnika duchowego, a jakaś część osób oddaje się w ręce wszechświata, który wie, co robi, i kieruje nas w odpowiednim kierunku. Myśl, że istnieje jakaś energia, która nas wspiera i chroni, sprawia, że czujemy wewnętrzną otuchę i nie czujemy się sami. Jeśli chcesz fizycznie doświadczyć tych przeżyć, szukaj tych znaków dookoła siebie.

Te znaki świadczą o tym, że twój anioł stróż czuwa nad tobą

Najprostszy znak, który kojarzy się z anielską energią, to piórko — najlepiej w kolorze białym. Jeśli zmierzasz w jakimś kierunku, a twoje serce spowija niepokój, możesz nagle dostrzec pióro, które jest oznaką wsparcia ze strony duchowego opiekuna. W takiej chwili nasze serce nieco zwalnia, a my czujemy się bezpieczniej ze świadomością, że ktoś nad nami czuwa.

Anielskie liczby, czyli powtarzające się sekwencje na zegarze, np. 11:11 czy 20:20 to znak, że twój opiekun chce ci coś przekazać. Kilkaset lat temu powtarzające się cyfry były symbolem boskości, a ludzie respektowali ich znaczenie. Zdaniem numerologów, jeśli widzisz takie liczby co jakiś czas, a jakaś konkretna godzina rzuca ci się codziennie w oczy, warto zastanowić się, czy twój stróż nie chce ci czegoś przekazać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak jeszcze znaleźć anioła w swoim otoczeniu?

Pojawiająca się na niebie tęcza była kiedyś uznawana za znak nadziei i pokoju. Widzisz, że nagle w twoim pokoju pojawia się odbita smuga kolorów na ścianie? A może w trakcie spaceru widzisz ją na niebie? Jeśli tak, to wiedz, że twój opiekun daje ci błogosławieństwo i idzie z tobą przez życie.

Białe pióro na ulicy.
Białe pióro na ulicy.© Freepik | ismaeljs

Ostatni znak, o którym nie wolno zapominać, to powtarzający się sen. Bywa, że noc w noc nawiedza nas jakiś obraz, który nie daje nam spokoju. Być może — za jego pomocą — anioł stróż stara się nam coś przekazać lub ustrzec przed czymś złym, co stoi nam na drodze. Widzenie magicznej, skrzydlatej istoty w śnie może być jedynie zapewnieniem, że nie jesteśmy sami i nie musimy się bać. W końcu to nasz osobisty ochroniarz, który nie pozwoli, by stało się nam coś złego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także