PoradyPsychologiaJeśli urodziłeś się w tym roku, to jesteś wybrańcem. Anioł Stróż czuwa nad tobą

Jeśli urodziłeś się w tym roku, to jesteś wybrańcem. Anioł Stróż czuwa nad tobą

Ostatnia liczba w twoim roku urodzenia jest bardzo ważna.
Ostatnia liczba w twoim roku urodzenia jest bardzo ważna.
Źródło zdjęć: © Freepik | freepik

03.11.2023 15:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rok urodzenia to ważna rzecz w świecie astrologii. Określa naszą osobowość oraz zwiastuje, co czeka nas w przyszłości. Większość osób nie wie, że poszczególne cyfry posiadają indywidualną energię przypisaną do elementów przyrody. Jej moc towarzyszy nam na co dzień. Jeśli urodziłeś się w tych konkretnych latach, czuwa nad tobą anioł stróż. Nawet nie wiesz, jakim jesteś szczęściarzem.

W ostatnich latach ludzie zaczęli interesować się astrologią i wszystkim, co z nią związane. Jeszcze kilka lat wcześniej nikt nie wiedział, czym jest numerologia lub ascendent, a wszelkie próby zrozumienia tych kwestii kończyły się fiaskiem. Dziś na tapecie rok urodzenia, który również może nam wiele zdradzić o tym, jacy jesteśmy. Ostatnia liczba jest kluczem.

Numerologia powie ci, kim jesteś

Zanim zaczniemy, warto wspomnieć, czym tak właściwie jest numerologia. Mówi się tak o nauce badającej duchową implikację otaczających nas liczb. Brzmi to dość niezrozumiale, lecz w gruncie rzeczy to nic innego jak działanie poszczególnych liczb na człowieka. Każda z nich ma zaklętą moc, która daje o sobie znać w najróżniejszy sposób. W indywidualnych wróżeniach najważniejsza jest data urodzenia człowieka, bo to właśnie ona niesie największą energię i potrafi określić człowieka.

Jeśli rok twojego urodzenia kończy się na pewną liczbę, możesz liczyć na dostatek w swoim życiu. Mówi się o niej jako o szczęśliwym symbolu, rozganiającym demony i przyciągającym pozytywną energię. Sprawdź poniżej, czy twoja ostatnia cyfra w roku urodzenia jest tą szczęśliwą!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Anioł stróż czuwa nad tymi osobami

Jeśli cyfra na końcu twojej daty urodzenia wskazuje osiem, to możesz mieć duży powód do radości. Ósemka to symbol pozytywnych emocji i silnych więzi, a osoby, które mają ją w swoim roku urodzenia, mogą liczyć na dostatnie życie. Jak jeszcze można je określić? Mówi się o nich jako ambitnych i wyznaczających sobie cele, a także delikatnych i opiekuńczych. Anioł stróż czuwa nad nimi i nie daje powodów do większych zmartwień.

Poza rokiem urodzenia warto sprawdzić, jaką jesteś liczbą według astrologii. Wystarczy dodać wszystkie pojedyncze cyfry z twojej daty urodzenia. Jeśli wynik jest dwucyfrowy, również dodajemy te liczby. W internecie można znaleźć mnóstwo opisów poszczególnych liczb i ich charakterystyki.

Wyznaczanie liczby na podstawie daty urodzenia.
Wyznaczanie liczby na podstawie daty urodzenia.© Freepik | freepik

Dla przykładu numerologiczne jedynki to urodzeni przywódcy, dążący do ważnej roli w życiu. Czwórka ma silne poczucie sprawiedliwości społecznej i zawsze staje w obronie innych. Siódemki mają analityczny umysł i mocno rozwiniętą intuicję, a także są urodzonymi perfekcjonistami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także