PoradyLajfhakiDziadek pokazał mi, jak wiązać krawat... na ręce. Prościej i szybciej się nie da

Dziadek pokazał mi, jak wiązać krawat... na ręce. Prościej i szybciej się nie da

Wiązanie krawata na ręce.
Wiązanie krawata na ręce.
Źródło zdjęć: © Adobe Stock, TikTok | Tawanboonnak, stickybiker
15.04.2024 13:16

Wiedza, jak wiązać krawat, w wielu rodzinach jest przekazywana od pokoleń. Wiele osób traktuje to poważnie i nie ma się co temu dziwić. W końcu źle zawiązany krawat to obciach. Zwłaszcza gdy jesteś na ważnym spotkaniu. Sprawdź więc, jak wiązać krawat, wykorzystując własną dłoń!

Jeszcze kilka lat temu w wielu domach to najczęściej żony wiązały mężom krawaty. Obecnie uważa się, że każdy mężczyzna powinien wiedzieć, jak wiązać krawat. W końcu w życiu istnieje wiele okazji, gdy wypada go założyć. Dla niektórych niestety wiązanie krawata wydaje się trudne niczym czarna magia. Istnieje na szczęście prosty i skuteczny patent rozwiązujący ten problem. Wystarczy, że zawiążesz krawat najpierw....na ręce. Wyjaśniamy, o co w tym dokładnie chodzi.

Jak się wiąże krawat?

Jak łatwo zawiązać krawat to chyba pierwsza myśl, jaka pojawia się u mężczyzny, który musi pilnie wyjść gdzieś pod krawatem. W końcu nawet osoby, które na co dzień nie ubierają się elegancko, na pewne okazje są czasem zobowiązane jednak ten krawat założyć. Są to np. rodzinne uroczystości typu wesela, chrzciny czy komunie. Niektórzy zakładają krawat codziennie do pracy. W końcu wiele osób uważa, że ten dodatek nadaje całej stylizacji elegancji oraz klasy. Jeśli więc zastanawiasz się, jak związać krawat, to pomoże ci w tym sposób z wiązaniem na ręce. O co w tym dokładnie chodzi?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Jak szybko zawiązać krawat

Na opublikowanym w sieci wideo, tiktokerka @stickybiker, w bardzo przystępny sposób pokazuje, jak można zawiązać krawat na ręce. Działaj według instrukcji:

  • Należy rozłożyć krawat na całej długości ręki, wzdłuż przedramienia.
  • Koniecznie należy tak to zrobić tak, aby szew dotykał ręki.
  • Następnie opleć dłoń trzykrotnie końcem krawata. Na dłoni powinny zrobić ci się trzy, osobne linie.
  • Następnie musisz przez materiał z pierwszego zawinięcia od góry przewlec drugie, ciągnąc do góry. Małe poprawki i gotowe. Teraz możesz cieszyć się dobrze zawiązanym krawatem.

Pamiętaj, że krawat ma pełnić rolę ozdoby. Jest tylko dopełnieniem stylizacji. Ten dodatek wcale nie musi być jednak nudny. Jeśli masz na sobie stonowany, gładki strój to warto zawsze poszaleć z kolorem lub wzorem krawata. W końcu to idealny sposób, żeby wyrazić swój styl i osobowość. Miej również na uwadze, że krawat powinien kończyć się nieznacznie w połowie paska. Nie jest to jednak faux pas jeśli krawat kończy się już na linii od paska. Nie powinien być jednak krótszy. A ty jaki masz swój sposób na wiązanie krawata?

Źródło: TikTok @stickybiker.

Źródło artykułu:Genialne.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także