PoradyLajfhakiNie martwię się podglądaczami. W przymierzalni stosuję trik z wieszakiem

Nie martwię się podglądaczami. W przymierzalni stosuję trik z wieszakiem

Trik z wieszakiem przydaje się w przymierzalni.
Trik z wieszakiem przydaje się w przymierzalni.
Źródło zdjęć: © Getty Images, TikTok | jokuephotography, kkarolaynelopes

05.02.2024 15:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przymierzalnia w sklepie jest niekomfortowym miejscem dla wielu kobiet. Najczęściej nie ma konkretnego podziału na płci, a zasłony w boksach odstają i odsłaniają zbyt wiele. By pozbyć się uczucia, że ktoś może cię podglądać, koniecznie wypróbuj banalny trik z użyciem wieszaka. Nie ma mowy, że będzie cię widać.

Wybierając się na zakupy do galerii handlowej, chcemy skorzystać z opcji przymierzenia ubrań, lecz wizja rozbierania się w przymierzalni nie napawa nas optymizmem. Większość sieciówek oferuje wspólne pomieszczenia dla kobiet i mężczyzn, a jedyne co nas chroni przed wzrokiem obcych to krótka zasłona, która i tak nie zasłania zbyt wiele. W takich chwilach warto zastosować sprytny trik z wykorzystaniem wieszaka z klamerkami. Przymierzalnia stanie się bardziej komfortowa.

Przydatny trik, który możesz zastosować w każdej przymierzalni

Ile razy zdarzyło ci się dociągać kotarę w boksie przymierzalni, a ta mimo to za każdym razem wracała na swoje miejsce? Ta sytuacja zdarza się notorycznie, przez co pozbawia nas komfortu mierzenia ubrań. W końcu ktoś może być w pobliżu i obserwować nas przez szparę w zasłonie. Jedna z TikTokerek, publikująca pod pseudonimem @kkarolaynelopes borykała się z tym samym problemem, póki nie wymyśliła idealnego rozwiązania. Do "uszczelnienia" kotary wykorzystała zwykły wieszak z klamerkami. Jej filmik stał się wiralem, a dziewczyna zyskała uznanie tysięcy kobiet z całego świata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Filmik zdradza, jak skorzystać z wieszaka, który będzie w stanie ochronić twoją prywatność w przymierzalni. Konieczne jest posiadanie wieszaka z klamerkami, więc nawet jeśli nie masz go między ubraniami, jakie akurat chcesz przymierzyć, zgarnij po drodze coś, co wisi na takich uchwytach. Wszystko, co musisz zrobić, to złapać materiał kotary i przytwierdzić go klamerkami do ścianki przymierzalni. To banalny, a zarazem skuteczny trik na przymierzalnie, które nie mają drzwi, a jedynie kawałek zasłony, która nie zawsze współpracuje.

Kobiety z całego świata dziękują za ten trik

Twórczyni TikToka raczej nie spodziewała się aż takiego odzewu pod swoim filmikiem. Wideo zdobyły setki tysięcy odsłon i ponad trzy tysiące komentarzy. Kobiety z całego świata dziękują za pokazanie sprytnej sztuczki. Wiele z nich pisze, że przymierzalnia w sklepie napawa je strachem, gdyż bały się o swoją prywatność podczas przebierania. Pojawiły się głosy, że każdy sklep powinien oferować tego typu rozwiązania, by kobiety mogły czuć się bardziej komfortowo i bezpiecznie.

Pozornie niewinna sztuczka zmienia stosunek kobiet do przymierzalni, które deklarują, że od momentu zobaczenia filmiku stosują ten trik za każdym razem, gdy czują się niekomfortowo. Dzięki niemu są w stanie zachować spokój, a zakupy są znacznie przyjemniejsze.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także